sevgilimin sevgilisi

ne olur yardım

arkadaslar çok kötü durumdayım gene telefon faturaları geldi ve onunla hala görüşüyor üstelik beni aradığında onuda aramış canım çok yanıyor..
onun beni bırakması bu işin sadece iş çerçevesinde olması için etkili bir konuşma yapmam lazım daha önce ne dediysem bırakmadı yardım edin ne olur nasıl bir konuşma yapayımki bittiğini onu sevmediğimi anlasın

canım ya yaşadıkların çok zor ama işini sakın bırakma dahada sarıl hatta onu umursamadığını göster farklı ol kendine güven seni aldatan adamı sen hiç takma napalım aynı yerde çalışmak suçmu olmuş artık senin çıkman demek onu daha mutlu edecek inan bana kızın var üstelik bence sen o kadınada her şeyi anlatmalısın seni aldatan adamın canı yansın birazdaaa ve sana bir tavsiye haddim olmayarak tabi canım okadar mutlu olki iş yerinde veya dışarda yeni arkadaşlıklar kur hasedinden çatlasın hem sende rahat unutursun öz güvenin geri gelir bu meretlerin hepsi aynı tabaktan yemiş şekerim bunların geneli böle ....

dışarda arkadaş bulmayı denedim ama tekrar bir hata yapmaktan korkuyorum kadını arasam işler daha kötü olmazmı oysaki çok istiyorum onu aramayı ama adamın tepkisinden krkuyorum

dışarda arkadaş bulmayı denedim ama tekrar bir hata yapmaktan korkuyorum kadını arasam işler daha kötü olmazmı oysaki çok istiyorum onu aramayı ama adamın tepkisinden krkuyorum
Neden hala aramakta ısrar ediyorsun anlamadım.
Kendine onsuz bir yol çizmelisin.
Bence kadından da uzak dur.
Kendini ve kızını boş yere üzüyorsun.
O adam için değmezzzz

canım pelinsu.. yukarıda bir meleğim kadını ara herseyi anlat demiştide ona cevaben yazdım belkide içimdeki kusmak için aramak istiyorum kadını..
onun benden ümidi kesmesi için nasıl bir konuma yapayım bilmiyorum aynı ortamda olmasam ayrılmak çok kolay ama aynı işyerinde olunca ne dersem diyeyim pek sallamıyor nasıl bir konuşma tavır sergileyeyim sence
çok teşekkürler

Şeytan görsün yüzünü.
Ne yüzüne bak ,ne konuş.
YOK gibi davran.
işine ve kızına sarıl.
Üzülüpte kendini bir şey sanmasına izin verme.
Karşıdaki kadın belki mutludur.
Alan memnun hesabı ,onlarda öyle yaşasın.
O kadın da anlar zamanla.
O anlayana kadar sen yaralarını çoktan sarmış olursun tatlım.
Zararın neresinden dönsen kardır.
Gerçeği görmen bile senin için bulunmaz bir fırsat olmuş.

yaa canım sen nie işten çıkasın ki?? bırak ta o utansın o kaçacak yer aarsın senin tek yapman gereken sevgilim dediğin adi insanı bırakmak yüzüne bile bakma bi adi yüzünden nie işinden olasın ki boşver salla

Bir kisiye iki kisi tum kurallara aykiri bir durum,askinda kurallarina aykiri canim,ya ikinizi de sevmiyor yada birinizi seviyor,digerinden de vazgecemiyor.Yinede olmaz boyle,bugun boyle yapan yarinda yapar,hadi sen sevgilisi oldugunu ogrenmissin ya karisi yada cocuklari oldugunu ogrenseydin.

Geri