Sevgilimle anal yaptık boşaldı hamile kalırmıyım ella kullandım

Beautyy0202

Üye
Üye
Sevgilimle anal yaptık boşaldı hamile kalırmıyım ella kullandım
Merhaba sevgilimle adetimden 2-3 gün önce anal ilişki yaşadık. Sevgilim arkama boşaldı ama vajinama değmeden peçeteyle akmasını engelledi yani makat içi boşalma oldu. Hemen ardından ella ertesi gün hapı kullandım. Adetimden bir gün önce adet olmaya başladım kanamamdan önce kahverengi akıntı geldi ardından da adet kanım geldi bugün 3. Günü kan azalmaya başladı ve sık idrara çıkıyorum önceden adetim 5-6 gün sürerdi ellayı 2 ay önce de kullanmıştım bu ikinci kullanışım oldu

Selamlar, ilişkiyi anal değil de vajinal bile yaşamış olsanız kullandığınız ella hapı ile hamile kalma ihtimaliniz yok. Bu bakımdan zaten anal yapmışsınız ve ella almışsınız hamile kalma ihtimaliniz sıfır bilginiz olsun hamile değilsiniz olamazsınız zaten. Anal yolla hamile kalınamaz, zevk suyu ya da boşalan arkadaşınızın menisi bile gelse vajina bölgenize, ella hapı kullanmışsınız mümkün değil hamile kalmanız.

Selamlar, ilişkiyi anal değil de vajinal bile yaşamış olsanız kullandığınız ella hapı ile hamile kalma ihtimaliniz yok. Bu bakımdan zaten anal yapmışsınız ve ella almışsınız hamile kalma ihtimaliniz sıfır bilginiz olsun hamile değilsiniz olamazsınız zaten. Anal yolla hamile kalınamaz, zevk suyu ya da boşalan arkadaşınızın menisi bile gelse vajina bölgenize, ella hapı kullanmışsınız mümkün değil hamile kalmanız.
Sayın adminim 4 gündür kanamam devam ediyor üstüne görme midir? Kanımın rengi normal akışı normal. Anal İlişkimden 2 gün sonra kanamam oldu ellaya bağlı olarak sanırım ilk önce kahverengi ara kanamam geldi bugün test yaptım üstüne mi görüyorum diye negatif çıktı baş ağrım var

Evet ellaya bağlı olarak kanamanız olmu. Adet sökmeye ve olmaya başlamışsınız üstüne görme değil bu adetsiniz bu kadar. Hamile olma ihtimaliniz yok bu katar takıntı haline getirmeyin hamile değilsiniz. Baş ağrısı da regl döneminde normalldir. İlaç kullanmayın ağrı için regliniz kesilir bilginiz olsun. Sevgiler.

Sayın adminim 4 gündür kanamam devam ediyor üstüne görme midir? Kanımın rengi normal akışı normal. Anal İlişkimden 2 gün sonra kanamam oldu ellaya bağlı olarak sanırım ilk önce kahverengi ara kanamam geldi bugün test yaptım üstüne mi görüyorum diye negatif çıktı baş ağrım var
Mrb diğer adet döneminiz nasıl oldu gecikme falan oldu mu

Geri