Sevgilimle arkadan ilişkiye girdim sildim hamile olabilir miyim ?

Sevgilimle yaklaşık 7 8 ay öncesi anal ilişkiye girdim ama bosalma olmadı ondan beridir adet oluyordum ama şuan adetim gecikti ve kasıklarım ağrıyor bacaklarım ağrıyor akıntı pluyor hamilemiyim acaba

Merhaba sevgilimle bundan 7 8 ay önce ters ilişkiye girdik ama bosalma olmadı ondan bu yana hep adet oldum ama duzensizdi ama şimdi adetim çok gecikti ve kasikalrimda agri var bacakalrimdada ve akıntı var acaba hamile olabilir miyim

Hayatım ne kullanıyorsun bilmiyorum ama hamile olsan şimdiye karnın belli olmaz mıydı. Yani bunu ciddi sormadığını hatta şaka yaptığını düşünüyorum.

Mrb ben 25 Ekim’de arkadan ilşki yaşadım arkaya boşalma oldu vajinaya aktımı bilmiyorum adetime bir gün kaldı daha adet bertisi yok gecelerim zehir oldu uyuyamıyorum nolur yardım edin ailem duyarsa ben mahvolurum:((

Mrb ben 25 Ekim’de arkadan ilşki yaşadım arkaya boşalma oldu vajinaya aktımı bilmiyorum adetime bir gün kaldı daha adet bertisi yok gecelerim zehir oldu uyuyamıyorum nolur yardım edin ailem duyarsa ben mahvolurum:((
Arkadan ilişkide hamile kalınmaz ama sen emin değilim diyosun böyle riskki şeyler yapmayın kekik çayı iç iyi gelir ve aynı hatayı tekrarlama

Geri