Sevgilimle Öpüştüm Hamile Kalırmıyım

Kesinlikle sıkıntı yapma ot gibi de yaşama hamile değilsin. Ama lütfen ilişkilerinde lütfen ama lütfen dikkat et, Erkek için elinin kiri derler olan sana olur güzelim aman dikkat et aman !
Ablacım nolur hakkını helal et yine rahatsız ediyorum ama su gizli gebelik mevzusu heryerde dolaşıyor 450 kadından birinde görülüyormuş hani fizliksel değişikliğiniz varsa gizli gebelikten şüphe edin diyor hani anlatmıştım ya çok fazla belirti var diye karında tekme hissi oluyor rahiö genişliyor karın büyüdü diye süt geliyor göğsümden diye akıntım çok idrara aşırı çok gidiyorum diye tüm bunlar psikolojik mi yani gizli gebelik varsayım mı gerçekten var mı ablacım birde yalancı gebelik gerçekten var mı nolur bir cevap yazın allah rızası icin

Ya arkadaşlarım stres yapacak bir şey yok. Gizli gebelik demek hiç bir şekilde progesteron hormonu olmadan gebelik demek değildir. Yapılacak olan beta hcg testi ile hamile olup olmadığınızı yüzde yüz ve net olarak anlayabilirsiniz. Yaptınız mı kan dan gebelik testi ?

Ya arkadaşlarım stres yapacak bir şey yok. Gizli gebelik demek hiç bir şekilde progesteron hormonu olmadan gebelik demek değildir. Yapılacak olan beta hcg testi ile hamile olup olmadığınızı yüzde yüz ve net olarak anlayabilirsiniz. Yaptınız mı kan dan gebelik testi ?
Ablacım 6 ayda 6 kere beta hcg yaptırdım ben hepsi net 0.100 çıktı ama gizli gebelikte kanda bakılan beta hcg çok dusuk oluyormus ve kanda cıkmıyormus suan 6. ayda bi hafta önce daha da gittim sadece vajinal ultrason yapıldı hiç birsey yok dedi bide abla bugun adet olmam gerekiyordu olmadım iki gün önce de şiddetli bir sırt agrısı başladı bugünde devam etti ve sabah ishal oldum bide sırtımda bi baskı var ve bunların hepsi doğumdan önce yaşanıyormuş basınç hissi gibi bide nefes alamıyorum ablacım bu Doğum belirtisi mi abla İnan zor durumda olmasam bu kadar yazmam hakkını helal et abla

Ablacım 6 ayda 6 kere beta hcg yaptırdım ben hepsi net 0.100 çıktı ama gizli gebelikte kanda bakılan beta hcg çok dusuk oluyormus ve kanda cıkmıyormus suan 6. ayda bi hafta önce daha da gittim sadece vajinal ultrason yapıldı hiç birsey yok dedi bide abla bugun adet olmam gerekiyordu olmadım iki gün önce de şiddetli bir sırt agrısı başladı bugünde devam etti ve sabah ishal oldum bide sırtımda bi baskı var ve bunların hepsi doğumdan önce yaşanıyormuş basınç hissi gibi bide nefes alamıyorum ablacım bu Doğum belirtisi mi abla İnan zor durumda olmasam bu kadar yazmam hakkını helal et abla

Bak işte yanlış biliyorsun şunu belirtelim sana eğer gebeliğin var olsa idi bhcg testi yüzde yüz gösterirdi bunu. Daha dünyada beta hcg testinden kaçan bir gebelik görünmedi. Eksik biliyorsun hayatım hamile değilsin artı altı kere bhcg yaptırmışsın hamile olman mümkün değil bilgin olsun. Sevgiler....

Bak işte yanlış biliyorsun şunu belirtelim sana eğer gebeliğin var olsa idi bhcg testi yüzde yüz gösterirdi bunu. Daha dünyada beta hcg testinden kaçan bir gebelik görünmedi. Eksik biliyorsun hayatım hamile değilsin artı altı kere bhcg yaptırmışsın hamile olman mümkün değil bilgin olsun. Sevgiler....
Abla bunca şey nasıl oluyor ben onu anlamıyorum karın rahim büyümesi bikini bölgesinde kırmızı çatlaklar bebek tekmesi gibi hareketler sol idrar su gibi akıntı vajina içinde beyaz kremsi yogın pütür pütür şey olması ama çamaşıra bulasmaması parmagımı vajinama soktuğumda parmağıma gelmesi adet miktarımın azalması kanımın renginin degişmesi göğüsten süt gelmesi hepsi tesadüf mü ablam yada çok aşırı taktığım icin yaşadığım seyler mi ablacım

Ablası ben anlatmaktan sıkılmıyorum ama malesef siz anlamak istemiyorsunuz. Hamile değilsiniz çatlaklar kilo almanız ile alakalı olabilir su gibi akıntı beyaz kremsi yoğun pütür şey olması mantar olduğunuza işaret eder bir doktora gitmek bu kadar zor olmasa gerek. Ama bu anlattıklarınızın hiç birisinin bakın altını çiziyorum hiç birisinin hamilelik ile alakası yok bu nasıl bir kafadır anlamıyorum 6 kere test yapacaksınız hemde bhcg hala hamilemiyim diye soracaksınız inanılır gibi değil hamile değilsiniz.

Ablası ben anlatmaktan sıkılmıyorum ama malesef siz anlamak istemiyorsunuz. Hamile değilsiniz çatlaklar kilo almanız ile alakalı olabilir su gibi akıntı beyaz kremsi yoğun pütür şey olması mantar olduğunuza işaret eder bir doktora gitmek bu kadar zor olmasa gerek. Ama bu anlattıklarınızın hiç birisinin bakın altını çiziyorum hiç birisinin hamilelik ile alakası yok bu nasıl bir kafadır anlamıyorum 6 kere test yapacaksınız hemde bhcg hala hamilemiyim diye soracaksınız inanılır gibi değil hamile değilsiniz.
Ablacım mantar olunca kasıntı yanma falan oluyormus bende hiç Yok bide bugun adet olmam lazım dı olmadım iki gün önce bir Ağrı girdi sırtıma uyuyamadım sabaha kadar bugun de devam etti bide sabah ishal oldum Makatta basınç hissi olunca internete bi yazdım Doğum öncesi belirtiymiş aklım çıktı nefes alamadım abla Cumartesi nasip olursa sözüm olucak İnan Huzurum mutluluğum yok ablam kafayı sıyırdım

Bide abla ben 74 kilodan 64 kiloya düştüm suan ama karnım ve rahmim inmedi sanki 5 aylık hamile karnı gibi alt bikini bölgesi ve karnım birlesik baya büyük bikini bölgem yumuşacık

Ablacım

Geri