1. halee

  halee Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  14 Mart 2009
  Mesajlar:
  125
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Sevgiliniz İle İlişki Durmumunuz

  Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında halee tarafından paylaşıldı.

  sevgililer arasındaki sorunlar sevgililer arasında cinsellik Sevdiğiniz kişinin ve sizin doğum gününü yazın İkinizin gezegen konumlarına göre hangi noktalarda uyuşup hangi noktalarda uyuşamayacağınızın analizini çıkaralım.
  Buraya bilgi yazmak istemeyenler özel msjla ulaşabilirler

  Örnek:

  02-05-1983 12:00 Julian Günü 2445457.00
  Saat farkı 0.00 ST 2.39 Enlem 0.00 Boylam 0.00

  26-03-1988 12:00 Julian Günü 2447977.00
  Saat farkı 0.00 ST 0.15 Enlem 0.00 Boylam 0.00
  02/05/1983Açı26/03/1990Açı payı/DeğerGüneşKareMars 0.31-244GüneşÜçgenUranüs 2.05 79GüneşÜçgenNeptün 2.56 61AyKareMerkür 0.32-291AyKavuşumUranüs 3.07 110AyKavuşumNeptün 1.54 118MerkürÜçgenSatürn 1.26 79VenüsÜçgenVenüs 2.57 76MarsKareVenüs 0.33-161MarsKarşıt açıPluto 2.16 -46JüpiterÜçgenGüneş 3.29 77JüpiterSextilMars 1.57 45SatürnÜçgenJüpiter 1.54 56UranüsÜçgenGüneş 2.35 72NeptünKarşıt açıJüpiter 3.14 -38 773 -780 -7
  Gezegenlerarası Durumlar

  İki tablo arasındaki olası ilişkiyi gösterir. Bu ilişkiler daha çok duygusal olmasına karşın, sosyal, entellektüel ve ruhani aşamalarda da olabilir.

  -291 Kare Ay - Merkür

  İkinizin Ay´ı ve Merkür´ü arasında meydana gelen bu zorlayıcı açı, ilişkinizde belirgin problemlerin yaşanmasında oldukça büyük bir etkiye sahiptir. Bu etkileşim, aranızdaki duygusal bağların, entelektüel amaçlarınızla ve özelliklerinizle çatışma içinde olduğuna işaret eder.

  Duygularınızı açıkça ortaya koyabildiğinizi ve kolaylıkla bunlar hakkında fikir yürütebildiğinizi gösterir. Bu açı ilişkiniz içinde objektiviteyi yakalayabilmenin ve birbirinize karşı açık olabilmenin getirdiği rahatlığı yaşadığınızın da göstergesidir.

  Başka bir deyişle karşılıklı olarak entelektüel yanınızın ve anlayışınızın büyük ölçüde öznel yanınızdan ve duygularınızdan etkilendiğinin göstergesidir. Yani aranızdaki her hangi bir problemi konuşmaya kalktığınız zaman, sıradan bir sorun bile duygusal bir problem haline gelebilir. İlişkinizi devam ettirebilmek için her ikinizin de yaşam, duygular ve kendiniz hakkında daha objektif olmaya çalışmanız önemlidir.

  Karşılıklı olarak birbirinizin duygularını ve düşüncelerini, duygusal ve entelektüel seviyede anlamaya çalışmanız aranızdaki anlaşmazlıkların büyük ölçüde ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Duygularınız ve düşünceleriniz arasında denge yarattığınız ölçüde ilişkiniz daha iyi bir hal alacaktır.

  -244 Kare Güneş - Mars

  İkinizin Güneş´i ve Mars´ı arasında meydana gelen zorlayıcı açı, ilişkinize büyük bir enerji sağlamakla beraber yoğun bir huzursuzluğun da doğmasına nedendir. Ortaya çıkan enerji fazlasının kontrol edilmesi ve yapıcı bir alana kanalize edilmesi, hem sizlerin hem de ilişkinizin sağlığı açısından önemli bir gereksinimdir. Çatışmalar, anlaşmazlıklar ve kişilik mücadeleleri ilişkinizde olağan durumlardır.

  Beraber hareket etmekte zorlanmanız, farklı alanlara kanalize olmayı istemeniz, hatta kutuplaşmalar yaşamanız, amaçlarınıza ulaşmanızı geciktirebilir ya da hedefinize hiç ulaşamamanıza neden olabilir. Yalnızken çok daha uyumlu ve huzurlu olabilmenize rağmen, bir araya geldiğinizde, hırçın ve anlaşılması çok zor bir insan olmanız mümkündür. Sürekli ego çatışmaları yaşamanız, kişilik mücadelesine girmeniz, hem ilişkinizin hem de sizin kısa sürede yıpranmanıza neden olabilir.

  Fiziksel her hangi bir paylaşım yaşayan insanlar olmasanız bile, birlikteyken sizin için fiziksel aktiviteler önem kazanır. İşbirliği yapmak, birlikte karar almak, uygulamak ve mücadele etmek sizin için oldukça derece zordur. Etrafınızdaki insanlarla rekabete girmeyi istemeseniz bile, birbirinizi her zaman rakip olarak görmeye eğiliminiz vardır.

  -161 Kare Venüs - Mars

  İkinizin Venüs´ü ve Mars´ı arasında meydana gelen bu açı, karşı cinsle olan ilişkilerde fiziksel çekimin artmasına ve bedensel alış-verişin çok daha tatminkar bir hale gelmesine nedendir. Buna rağmen arada pek çok huzursuzluğun yaşanması, bir tarafın diğer tarafa, cinsel duyarlılığını kullanarak baskı yapması gibi olasılıklar da mevcuttur.

  Bu ilişkinin en zor yanı, ikinizin de bireysel ihtiyaçlarınız ve ilişkinin gereksinimleri arasında denge sağlamakta zorlanmanızdır. Bir ilişkide tarafların birbirine destek olması gerekirken, sizin aranızda bir rekabetin doğması neredeyse kaçınılmaz gibidir. Yaşama, diğer insanlara ve birbirinize verdiğiniz reaksiyonları kabullenmekte zorlanmanız, her türlü sosyal bağlantıda farklı yöntemlerle insanlarla ilişki kurmanız da ilişkide yaşadığınız zorluklar arasındadır.

  118 Kavuşum Ay - Neptün

  İkinizin Ay´ı ve Neptün´ü arasında meydana gelen bu olumlu açı, ilişkinizin idealist, antimateryalist ve manevi yanları çok kuvvetli bir bağlantı olduğuna işaret eder. Beraberliğiniz hangi niteliğe sahip olursa olsun, manevi yanı her zaman daha ön plandadır. İlişkinizde her ikiniz de konuşmadan birbirinizi anlayabilir, iletişim kurabilirsiniz. Bu birliktelik her ikinizin de sezgilerinin gelişmesinde, günlük yaşamda ciddi şekilde kullanmanızda, farklı boyutlara kolayca atlayabilmenizde önemli bir role sahiptir.

  Aranızdaki ruhsal uyum ve duygusal bağların derinliği, ilişkinin fiziksel yanına hiç ihtiyaç hissetmemenize neden olabilir. Bu ilişkinin dünyevi plandan uzak kalmaya eğilimli oluşu, sizlerin de zaman zaman gerçeklikle ilişkilerinizin kopmasına ve hayal dünyasında yaşamanıza neden olabilir. Karşılıklı olarak hislerinizin ifade edilmesinin, dile getirilmesinin çok zor olması, ideallerin kurallar halini alması bu etkileşimin ilişkinizdeki en belirgin tezahürleridir.

  110 Kavuşum Ay - Uranüs

  İkinizin Ay´ı ve Uranüs´ü arasında meydana gelen bu olumlu açı, ilişkinizde duygusal platformda büyük bir özgürlüğün yaşandığına, her ikinizin de açıkça, hiç sakınmadan duygusal paylaşımlara girebildiğinize işaret eder. Başka insanlarla paylaşamadığınız, genel kurallara göre kabul edilmesi çok kolay olmayan duyguların bile karşılıklı paylaşılabiliyor olması beraberliğinizdeki en önemli özelliktir. İlişki içinde kendinizi sonsuz rahat ve sınırsız özgür hissetmeniz, yeni deneyimlere birlikte açık olabilmenize, dolayısıyla beraberce farkındalığınızın artmasına, kişisel olarak gelişmenize yardımcıdır.

  Geleneksel beraberliklerde beklenen kalıcılık, stabilite ya da kurallar gibi bazı özellikler sizin ilişkinizde çok gerekli değildir. Ama yine kişiliğinizi ve özgünlüğünüzü rahatça ortaya koyabilmeniz, paylaşımlarınızda açık olmanız, ilişkinizin vazgeçilmez ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Sahip olduğunuz farklı görüşleri ve duyguları demokratik bir biçimde kabul etmeniz ve açıklıkla yaşayabilmeniz de birbirinizin gelişimine hizmet etmenize yardımcıdır.

  79 Üçgen Güneş - Uranüs

  İkinizin Güneş´i ve Uranüs´ü arasında meydana gelen olumlu açı, ilişkinizin yeniliğe açıklığınızla, deneysel olmaktan korkmamanızla ve toplumsal kuralların kısıtlamasından uzaklaşmanızla genişlediğinin ve zenginleştiğinin işaretidir. Geleneklere ve kurallara bağlı kalmadan rahatça yaşadığınız ilişki ve yeni fikirlere, farklı ufuklara açık oluşunuz ilişkinizin çok renkli ve tatmin edici boyutlara ulaşmasında önemli bir etkiye sahiptir.

  Eğer bir aşk ilişkisi içindeyseniz, yeni insanların ve farklı deneyimlerin ilişkinizi güçlendirmesi de söz konusudur. Bireysel farklılıklarınızı rahatça ortaya koyabilmeniz, özgünlüğünüzü kaybetmeden ilişki içerisinde paylaşım yaşayabilmeniz ve birbirinizi kabullenmeniz ilişkinizin gelişime yönelik şekilde ilerlemesine yardımcıdır. Korkulardan ve kısıtlamalar da arınmış bir birliktelik yaşamanız kişisel boyutta da büyük bir tatmin elde etmenizde önemli rol oynamaktadır.

  79 Üçgen Merkür - Satürn

  İkinizin Merkür´ü ve Satürn´ü arasında meydana gelen bu olumlu açı, ilişkinizde mental platformda birbirinize destek olduğunuza ve çift olarak düşüncelerinizin uygulanabilir olduğuna işaret eder. Birlikte yaptığınız planlarda her zaman tedbirli olmanız, düşüncelerinizi disiplinli şekilde hayata geçirebilmeniz hem ilişkinizin kalıcılığı açısından, hem de zorluk çekmemeniz bakımında oldukça önemli bir etkendir. Metodik yaklaşımlarınız ve organize hareket biçiminiz, beraberce üzerinize aldığınız sorumlulukları başarıyla sonuçlandırmanıza yardımcıdır.

  Zaman zaman yaşadığınız problemlerde karşılıklı olarak anlayış sağlayabilmeniz, sorunları büyütmeden pratik şekilde çözmeniz, ilişkinizin ve kişisel olarak sizlerin gelişimine hizmet eder. İlişkide genellikle realist bir tutum içerisinde olmanız, boş hayallerin esiri olmamanız, mantıklı hedefler edinmeniz çift olarak birbirinizin başarısında da aktif rol üstelenebilmenize yardımcıdır.

  77 Üçgen Güneş - Jüpiter

  İkinizin Güneş´i ve Jüpiter´i arasında meydana gelen olumlu açı, aranızda çok sıkı dostluk bağlarının olduğuna, karşılıklı olarak birbirinize için paylaşımcı, verici ve kişisel gelişiminize hizmet eden bir davranış biçimine sahip olduğunuza işaret eder. Birlikte olmak, beraber hareket etmek, her ikiniz içinde son derece kolay ve tatmin edicidir.

  Karşılıklı fikir alış-verişinde bulunmaktan, yeniliklere beraberce açılmaktan ve deneyimlemekten büyük zevk alırsınız. Günlük yaşamdaki sıradan konuşmalarınız bile, her ikinizi de geliştiren ve düşüncelerinizi farklı boyutlara taşıyabilen türdendir.

  Mental gelişiminize hizmet eden bu ilişki aynı zamanda somut dünyada da birbirinize çok çeşitli fırsatlar yaratabilmenizde etken bir role sahiptir. Hem ilişkiniz, hem de sizler birbiriniz için gerçekten olumlu şansı getiren bir "uğur" gibisinizdir. Olumlu düşünce, iyimserlik her ikinizin de ilişkide pozitif yaklaşımlara sahip olmanıza kalıcılığa neden olacaktır.

  76 Üçgen Venüs - Venüs

  İkinizin Venüsleri arasında meydana gelen bu olumlu açı, karşılıklı olarak birbirinizin duygusal ihtiyaçlarını çok rahat anlayabildiğinize ve karşılık verdiğinize işaret eder. Her ikinizin de duyguları sıcak, samimi ve şefkat doludur. İlişkinizin oturduğu temel ilke önce sevgidir. Benzer ya da aynı zevklere sahip olmanız, sosyal yaşamdan beklentileriniz ve toplumsal davranış biçiminizdeki benzerlikler birlikte olmaktan büyük zevk duymanızda önemli bir etkiye sahiptir.

  Venüs ve Venüs arasında meydana gelen bu etkileşim, ilişkinizin diğer alanlarında ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkları çok rahat tolere edebilmenize, birbirinize esnek olmanıza nedendir. Bu beraberlik sona erse bile, her zaman sevgiyle ve gülümseyerek hatırlamanız mümkün olacaktır.

  72 Üçgen Güneş - Uranüs

  İkinizin Güneş´i ve Uranüs´ü arasında meydana gelen olumlu açı, ilişkinizin yeniliğe açıklığınızla, deneysel olmaktan korkmamanızla ve toplumsal kuralların kısıtlamasından uzaklaşmanızla genişlediğinin ve zenginleştiğinin işaretidir. Geleneklere ve kurallara bağlı kalmadan rahatça yaşadığınız ilişki ve yeni fikirlere, farklı ufuklara açık oluşunuz ilişkinizin çok renkli ve tatmin edici boyutlara ulaşmasında önemli bir etkiye sahiptir.

  Eğer bir aşk ilişkisi içindeyseniz, yeni insanların ve farklı deneyimlerin ilişkinizi güçlendirmesi de söz konusudur. Bireysel farklılıklarınızı rahatça ortaya koyabilmeniz, özgünlüğünüzü kaybetmeden ilişki içerisinde paylaşım yaşayabilmeniz ve birbirinizi kabullenmeniz ilişkinizin gelişime yönelik şekilde ilerlemesine yardımcıdır. Korkulardan ve kısıtlamalar da arınmış bir birliktelik yaşamanız kişisel boyutta da büyük bir tatmin elde etmenizde önemli rol oynamaktadır.

  61 Üçgen Güneş - Neptün

  İkinizin Güneş´i ve Neptün´ü arasında meydana gelen olumlu açı, bu ilişkinin ideallerinize çok yakın olduğunun ve bireysel ideallerinizi gerçekleştirmek için her ikinize de olanak tanıdığının işaretidir. Dünyevi duyguların yanında paylaştığınız ilahi sevgi ve ruhsallık da ilişkinizin güçlenmesinde ve tatmin edici bir hal almasında çok önemli bir role sahiptir.

  İster aşk ilişkisi, ister iş bağlantısı, isterse arkadaşlık olsun, bu ilişkinin her iki tarafı da dünyevi amaçlardan uzaklaştıran ve maneviyatını güçlendiren bir yanı vardır. Benzer ya da aynı inançları paylaşmanız, birbirinizin inançlarına kayıtsız şartsız saygı göstermeniz de beraberliğinizin önemli pozitif yanlarından bir tanesidir. Aranızda zamanla giderek kuvvetlenen ama ilk andan itibaren hissettiğiniz anlayış ve hatta telepatik bağ, ilişkinizin diğer yanlarındaki aksaklıkları bile görmezden gelebilmenizde çok önemli bir etken olacaktır.

  56 Üçgen Jüpiter - Satürn

  İkinizin Jüpiter´i ve Satürn´ü arasında meydana gelen bu olumlu açı, ilişkinizde her şeyin üzerine çıkan ve birlikteliğinizin yürümesinde çok önemli olan, bir denge unsurunun varlığına işaret eder. Aranızdaki bağlantı ne türde olursa olsun, ortak yaşamınızdaki pratik ve idealist konulara yaklaşımlarınızda, gerçekçilik ve birbirini hiç zorlanmadan tamamlayabilme özelliğiniz vardır. İkinizin de üzerinize düşen sorumlulukları harfiyen, hiç zorlanmadan yerine getirebilmeniz, beklentilerinizde objektif ve rasyonel olabilmeniz, sağlıklı bir ilişki kurabilmenizi sağlar.

  Hem eğlencenin hem de disiplinin dengeli bir şekilde hakim olduğu bu beraberlik, hayatınızın her alanında pozitif etki yaratan bir unsurdur. Aşırı uçlara kaçmadan, yaşamın her alanından keyif alabilmeniz; bunun yanında hayatın tadına varmayı ihmal etmeden, sorumluluklarınızı yerine getirebilmeniz, ideal bir ikili olarak gösterilmenizde etkilidir.

  -46 Karşıt açı Mars - Plüton

  İkinizin Mars´ı ve Pluto´su arasında meydana gelen bu açı, ilişkinizde güç savaşlarının çok sık yaşandığına, süregelen huzursuzluk ve kavgaların yaşantınıza hakim olduğuna işaret eder. Burada bir tarafın sadece diğerinin üzerinde güç elde etmek tutkusuyla, yaptırımlar, kurallar getirmesi söz konusudur. Bu beraberlik genellikle köklü kişisel değişimleri tetikleyen, ama bu devrelerin genellikle travmatik bir şekilde yaşanmasına neden olan bir yapıya sahiptir.

  Bu birliktelikte fiziksel şiddetin uygulanması neredeyse olağandır. Her iki tarafın da hiç çekinmeden birbirini hırpalayabilmesi, hem ruhen, hem de fiziken derin yaraların açılabileceğinin ifadesidir. İşlenmemiş, ham, ilkel güçlerin, güdülerin çok hakim olduğu bu birliktelikte, eğer taraflar acıdan hoşlanmıyorsa, başka bir deyişle mazoşizm söz konusu değilse, beraberliğin çok uzun süreli olması mümkün olmayacaktır.

  45 Sextil Mars - Jüpiter

  İkinizin Mars´ı ve Jüpiter´i arasında meydana gelen bu olumlu açı, ilişkinizde bireyselliğinizi koruyabildiğinize, egonuzun temel ihtiyaçlarını birbirinize zarar vermeden rahatlıkla gerçekleştirebildiğinize işaret eder. Bu ilişki, kendinizi tanımanız, bulmanız ve bireysel gelişiminizi tamamlamanız için oldukça olumlu bir fırsattır. Birlikte aldığınız kararların, yaptığınız hareket planlarının hem ilişkinize, hem de kişisel olarak size faydası oldukça fazladır.

  İlişki içinde her ikinizin de sahip olduğunuz gücü birlikte olmak için yapıcı şekilde harcamanız, her zaman iyimser ve verici davranmanız, beraberliğinizin giderek güçlenmesinde çok önemli bir etkiye sahiptir. Yeteneklerinizi ve sınırlarınızı iyi saptamanız, bu çerçevede birbirinize rehberlik etmeniz de karşılıklı olarak bu ilişkiden tatmin elde etmenizde çok önemli bir rol oynar.

  -38 Karşıt açı Jüpiter - Neptün

  İkinizin Jüpiter´i ve Neptün´ü arasında meydana gelen bu açı, ilişkinizde ideallerin, hayallerin ve ruhsal paylaşımların çok önemli bir role sahip olduğunun göstergesidir. Bu ilişkide hayallerin tamamıyla gerçek dışı bir hale gelmesi, birlikte ütopyaların peşinden koşmanız ve tamamıyla irrasyonel düşüncelerle beslenmeniz mümkündür. Dolayısıyla bu ilişki her ikinizin de kişisel gelişimine zarar veren, yıkıcı bir beraberlik halini de alabilir.

  Aranızda ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkları tamamıyla yok saymanız, görmezden gelmeniz olasıdır. Bu astrolojik etkileşim birlikteliğinizin kalıcılığında çok önemli bir role sahip olmasa bile, her ikinizin de temel kontrol şartlarını yaratmanız ve uygulamakta disiplinli olmaya çalışmanız, çok önemli olacaktır.
   
 2. asi&mavi

  asi&mavi Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Kasım 2009
  Mesajlar:
  192
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  DENİZLİ
  20.07.1989 benimki canım 16.03.1988 onun canım merat ettim bakalım ne cıkıcak :D
   
 3. halee

  halee Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  14 Mart 2009
  Mesajlar:
  125
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  sen jkendin hesapliya bilirsin
   
 4. asi&mavi

  asi&mavi Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Kasım 2009
  Mesajlar:
  192
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  DENİZLİ
  ben anlamdımki cnm napıoz topluoz mu carpıoz mu cıkarıoz mu:Dondan yazdım oraya yoksa yapardım:D
   
 5. beyzanin_gulleri

  beyzanin_gulleri Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ocak 2010
  Mesajlar:
  85
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  ben hesaplayamadım canım ya nasıl hesaplamam gerekiyor?
   
 6. ışılsu

  ışılsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Kasım 2009
  Mesajlar:
  1.090
  Beğenilen Mesajlar:
  26
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  *** HAYALLER ŞEHRİNDE***
 7. Huri

  Huri Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Ocak 2010
  Mesajlar:
  84
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  nasıl bir hesaplamadır çözemedim
   
 8. ross

  ross Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  20 Ocak 2010
  Mesajlar:
  53
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  nasıl hesaplanıyor ki anlamdım hiçbişey
   
 9. ayla

  ayla Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Şubat 2009
  Mesajlar:
  150
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  bende anlamadım nasıl hesaplanıyo
   
 10. esma-yurtkul

  esma-yurtkul Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Kasım 2009
  Mesajlar:
  190
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  çok karışk ya bişey anlamadım
   
 11. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  cogu kisi gibi bende birşey anlamadım :S
   
 12. bahar..

  bahar.. Forum Okuru

  ne biçim bişey bu ya ..
   
Sevgiliniz İle İlişki Durmumunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sevgilinin ailesi ile tanismak

  Sevgilinin ailesi ile tanismak

  rüyada sevgilinin ailesiyle tanışmak sevgilinin ailesiyle tanışmak rüyada sevgilisinin annesiyle aşkım -efendim hayatım söyle canım?? -seni akşam aileme anlattım -neee?! -eee artık sende bize bu akşam yemeğe gelirsin dimi? -neee!!! -valla annem senin için en güzel yemekleri yapçak -neeee!!! -saat 7 de bekliyoruz tamammı aşkım? -pat... -aşkım gelirken yüzükleride alırsın dimi sevgilim haaa...
 2. Sevgili ile nasil tartisilir?

  Sevgili ile nasil tartisilir?

  sevgiliyle nasıl sevişilir yastıkla nasıl sevişilir çevreci kuruluşlara üye iki sevgilinin kavgası - Yaaa Buket nedir bu rezillik ya. Biz ddoğallıktan bahsediyoruz. Sen makyaj yapıyorsun? - Aman Murat o kadarda değil artık bırakk biraz güzel gözükelim. - Güzellik mi? sen buna güzellikmi diyorrsun ya. Ben seni çevreyi temiz tutalım eyleminde çöp tenekesi kılığına girdiğin şeklinle sevdim...
 3. Sevgili İle Barışmak İçin Sözler

  Sevgili İle Barışmak İçin Sözler

  barış sözleri, barışmak için sözler, etkileyici aşk sözleri Birlikte olduğunuz sevgiliniz ile bugünlerde bir tatsızlık yaşıyor ve onu kırdığınızı düşünüyorsanız sizlere sevgilinizin kalbini tekrar kazanmanız ve onun gönlünü almanız için etkileyici aşk ve barışmak ile ilgili sözleri paylaşıyoruz. Büyük Umutlarımı kırma Ne olur Hadi Barışalım Sevgimiz için büyük bir Adım Atalım Barışmak...
 4. Sürtünme ile ilişki yaşadım hamilemiyimdir?

  Sürtünme ile ilişki yaşadım hamilemiyimdir?

  Merhaba, Eylülde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla iliski yaşadık boşalma olmadı eylül ekim kasım ve aralık aylarında normal regl oldum gebelik Testi negatif. Aralık ayında reglm 5 gün erken oldum. Şu sıralar kasiklarımda belimde ve böbreklerimde bazende dış genital bölgede ağrı oluyor. Kasıklarıma bastırıncada ağrıyor. Tuvalette bazen yanma oluyor bu ağrılarım olduğundan beri ara ara...
 5. Sevgilimle arkadan ilişkiye girdik peçete ile sildim hamilelik olabilir mi ?

  Sevgilimle arkadan ilişkiye girdik peçete ile sildim hamilelik olabilir mi ?

  Sevgilimle arkadan iliskiye girdik adetimin 3. Gunuydu icime bosalirken ittim onu peceteyle.hemen sildik hamile kalirmiyim

Sayfayı Paylaş