Sevgİlİnİzİ Veya Da Kocanizi Telefona Nasi Kaydedİyorsunuz

D

Derya19

Forum Okuru
Sevgİlİnİzİ Veya Da Kocanizi Telefona Nasi Kaydedİyorsunuz
Bende "işi düştü ya " die kaydettim çalarken işi düştü ya arıyor yazıyo :))

Sinirli erkeği nasıl sakinleştiririz ?? :) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sevgilim için resimli yeniyıl mesajları Sevgilim için resimli yeniyıl mesajları
sevgiliye yeniyıl sözleri, resimli yılbaşı kartları, resimli yeniyıl mesajları, aşkıma yılbaşı mesajları ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Yeni bir yıla girmemize birkaç gün kala şimdiden sevdiklerinize yılbaşı hediyeleri...
Tüm Resim Konuları 1
Sevgilimi kendimden nasil sogutabilirim Sevgilimi kendimden nasil sogutabilirim
5 yillik iliskim var ve iliskiye grdim ayrilmak istiyorum ama her seferinde dayimlarla tehtit ediyo birkmiyo yakami napmam lazim
Bilmedikleriniz 3
kocam ve sevgili oyunu kocam ve sevgili oyunu
bayanlar bana yardım edin ya eşim sürekli oyun oynuyor bende dogal olarak artık bunaldım :mad::mad::mad:işten gelir elini yüzünü yıkar hemen oturur ben sofrayı hazırlayana kadar akşam yemekten sonra tekrar ve gece 12 ye kadar devam eder...
Dert Köşesi 22
Kocanızı sevgilinizi romeo'ya dönüştürün Kocanızı sevgilinizi romeo'ya dönüştürün
Kur yapma döneminde tam bir prens hatta Romeo gibi davranan erkek evlenince birden kurbağaya döner... Aşk dolu sözler, romantik yemekler bitmiştir, TV başından kalkmaz, konuşmaz, eskiden gözününüzün içine bakan adam, sizi artık görmez olur. Peki...
Kadınlar ve Erkekler 9
Sinirli erkeği nasıl sakinleştiririz ?? :) Sinirli erkeği nasıl sakinleştiririz ?? :)
sinirli erkeğe nasıl davranılmalı sinirli erkeklere nasıl davranmalı erkek insana davranmalı biri sakinleştirilir Genelde erkekleri çıldırtmak için elimizden geleni yaparız ama sonrası çok kötü olur...
Tüm Kadınca Konular 47