Sevgilinizin annesini tavlayın

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Sevgilinizin annesini tavlayın
Evlenmeye hazırlandığınız bir sevgiliniz var ve annesiyle tanışacaksınız. Tabii ki çok heyecanlısınız.

Sevgilinizin annesi sizi akşam yemeğine davet etti ve bütün aile de orada olacak. Doğal olarak çok gerginsiniz ve nasıl davranmanız gerektiğinizi kestiremiyorsunuz. Bildiğiniz tek şey nazik olmanız gerektiği. Orada bütün gözler sizin üzerinizde olacak ve herkes sizi tanımak için uğraşacak. Bu yüzden sakin olun, sakın endişelenmeyin. Önyargıları ve bütün olumsuzlukları lehinize çevirmek için yapmanız gereken bir iki basit şey var.

Kendinize güvenin
Saklayacak bir şeyiniz yok, bu yüzden kendinize güvenmemeniz için bir neden de yok. Belki çok güzel olmayabilirsiniz ama sevdiğiniz adam sizi seçti ve işte ailesinin önüne çıkaracak kadar da size güveniyor. Bu yüzden siz de kendinize güvenmelisiniz.

Ailesini tanımaya çalışın
Doğal olarak onların sizi merak ettiği kadar siz de sevgilinizin ailesini merak ediyorsunuz. Siz nasıl kendinizi onlar sevdirmek istiyorsanız, onlar da sizin kendilerini sevmenizi isteyecektir. Bu yüzden ailenin fertlerinin hepsiyle diyaloğa girmeye ve hepsini tanımaya özen gösterin. Konuşmaktan çekinmeyin.

Annesine ilgi gösterin
Tabii ki ailenin her ferdi çok önemli fakat anne bu ortamda en çok ilgilenmeniz gereken kişi. Çünkü bütün hayatınız boyunca onunla sık sık görüştüğünüz bir ilişkiniz olacak. Özellikle sevgiliniz annesine çok düşkünse onunla annesi hakkında sık sık konuşun ve bilgi alın. Annesiyle ilgilenin.
 
Üst