sevgilinizin esinizin telefonunda askım diye bir kayıt var siz degilsiniz ne yaparsın

elmalı kurabiye

Yeni Üye
Üye
sevgilinizin esinizin telefonunda askım diye bir kayıt var siz degilsiniz ne yaparsın
evet melişler siz ne yapardız böyle bir durumda

:kapiş: :kapiş:
ben kudururdummmmmmmm

Cevap: sevgilinizin esinizin telefonunda askım diye bir kayıt var siz degilsiniz ne y

sevgilimin telefonunda görseydimm kandırıldığımı düşünür kendimi aptal gibi hisseder bir daha görüşmezdim eşime gelince böyle birşey yaparsa beni kaybetmeyi göze almış demektir ama önce onu dinlerdim ay allah korusun

Cevap: sevgilinizin esinizin telefonunda askım diye bir kayıt var siz degilsiniz ne y

Önce öğrenmeye çalışırdım...

tabiki önce deli olurdum...ama ondan bi açıklama beklerdiim aşkım kelimesinin ne anlama kim olduğunu sorardıım...illaki bi açıklamasıı vardıır..eğer açıklaması yoksa yada bana saçma gelirse açıklamasıı terkederdiim...

damar soru heee
hmmm öcne tabiki caktirmadan kim oldugunu ögrenirim sonrada hesap sorarim :D
düzgün bi aciklamasi yoksa vay haline....

nedir bu die sorardım cevabı ne olursa olsun eminim ki pişman olurdu

ben sakin bir şekilde sorarım yada onun kim olduğunu öğrenmeye çalıişırım belli etmeden belki 2 yaşındaki yeğeni ne bilyirouz yani dimi küçücük çocuktan kıskanmış olmak istemem yanee:D:D:D

Fevri hareket etmeden mantıklı düşünmeye çalışır dürüstçe karşısına çıkıp sorar, mantıklı bir cevap alamazsam da uygun olan hareketi tespit edip o şekilde hareket ederim...

ona bişey belli etmez o kişinin kım oldugunu bulmaya calışırdım

Geri