Sevgilisinin telefonunu kurcalayan var mı ? Varsa yakalandığınızda nasıl tepki aldınız ?

• Konbuyu başlatan lüferrr
  • Başlangıç tarihi
L

lüferrr

Forum Okuru
Sevgilisinin telefonunu kurcalayan var mı ? Varsa yakalandığınızda nasıl tepki aldınız ?
Merhaba, uzun süreli bir ilişkim var şimdiye kadar kendisinden hiç şüphe duymadım ancak telefonunu elime aldığımda elimden almaya çalıştı elleri titredi ve çok endişeliydi. Bana kızdı güvenmiyor musun diyede sitem etti. Açıkçası bu benim kafamı çok kurcalıyor öyleki ayrılabilirim. Sizce yanlış bir şey mi yaptım ?

Eli ayağı dolanmışsa var bunun altında bir şey kardeşim . Kimse durup durduğu yerde titremez endişelenmez .Doğrusunu yapmışsın hayatına aldıysan hayatını kontrol etmede özgürsün !

O benim telefonumu eline alabiliyorsa bende onunkini elime alırım bu sorun olmamalı . Sorun oluyorsa sorun vardır kardiş

Böyle bir hakkınız yok bayan sevgilinizin kocanızın nişanlınızın telefonunu kurcalayamazsınız

Güvensizlik yaşadığınız için böyle bir şeyi yapmak zorunda kaldınız muhtemelen . Bence sevgilinin kocanın telefonunu kurcalamak sorun olmamalı seninkinin altı yaş demekki tepki göstermiş bence tepikle gitsin hayatından ;)

Süperdi vallahi komiğime gitti. Yani gizleniyor ise ve sürekli saklanma durumu var ise bir şey var dır diye düşünüyorum. Nihayetinde benimde eşiminde telefonu sürekli ortadadır hatta bir tık ilerideyizdir biz telefonlarımızda ikimizin de parmak izleri tanımlıdır. Dikkat etmek lazım şüphe var ise sıkıntı vardır :D Tekmeleeee hatta Tekmükleee :D:D

:) Eğer aldatma aldatılma geçmişi var ise yengenin yaptığı eylem normaldir . Benim bir erkek arkadaşım var adı filiz. Bir gün sevgilimle oturuyrduk ben mutfağa içecek almaya girdim . Cebime mesaj gelmiş sevgilim filizden gelen mesajı görmüş . Mesajda bu yazıyordu ; Annemler evde yok bana gelsene kafa dağıtırız . Ben hatuna fillizin erkek olduğuna bir türlü ikna edemedim hatun gidiyor neyse arkadaşı görüntülü aradımda paçayı kurtardım . Ah ah sevgilimi özledim yahu biz ayrılalı 5 ay 19 gün oldu

Benim eşim telefonuna şifre koymuş kurcalayamıyorum ama şifre koymasıda kafamı karıştırıyor açıkçası

Geri