1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Sevgiliye Kavusma Duasi

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Sevgiliye Kavusma duasi, sevgiliye kavusmak icin okunacak dua
    Kim hergün Ya Rahman diye 358 defa zikir ederse Allahin izniyle hasret kalgidigi sevdigine kavusur.

Rabbim tüm sevenlere kavustursun

Amin

2. umudum var

umudum var Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Allahım ınsallah benı ve ısteyen herkesı sevdıgıne kavustursun :(

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Aaaaamiiiiiiinnnnn :D

4. hilal yildiz

hilal yildiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yapıcam bu duayı teşekkürler :) hayırlısıyla kavuşsun sevgililer :D

Sevgiliye Kavusma Duasi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliye..

sevgiliye..

Ne kötüdür insanın aklı ile yüreğinin arasında kalması... Ne kötüdür insanın an kadar yakın Bir asır kadar uzak olması... Ne kötüdür bilirmisin insanın bildiğini anlatamaması... Ben deyip susması sen deyip ağlamaklı olması...
  2. Sevgİlİye

Sevgİlİye

sevgiliye sevgılıye resim resimler Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 800x600 dır. Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 976x960 dır. Bu resim dosyası...
  3. Peygamberimizin sabır duasi

Peygamberimizin sabır duasi

peygamberimizin sabır duası sabır duası duaları Keşke hepimiz Peygamberimizin sabrına sahip olabilsek...Allah hepimizi peygamber sabrı versin arkadaşlar... Allah’ım ! Kuvvetimin tükendiğini Sana arzediyorum. Gücümün azaldığını İnsanların gözünde küçük düştüğümü Sana şikayet ediyorum. Ey Merhametlilerin En Merhametlisi ! Sensin ezilmişlerin Rabbi ! Sensin benim Rabbim ! Beni kimlerin...
  4. Sabir duasi.....

Sabir duasi.....

Coumuzun bazi anlarda su cümleyi söyleriz " Ah keske biraz sabirli ola bilsem, Allahim bana sabir ver" deriz. Iste Meleklerim, size bir sabir duasi. Efendimiz S.A.V okudugu sabir duasi.... Allah’ım! senden gelen herşeye razıyız ama biz aciz kulların dayanamıyoruz bize kaldıramayacağımiz yük yükleme.... Ey Merhametlilerin En Merhametlisi ! Sensin benim Rabbim ! '' Sen bu...
  5. Dilek duasi

Dilek duasi

Yusuf tavaslinin tam dua kitabında okuduğum şeyi sizlerle paylaşmak istedim cuma günleri 100 defa ya Allah diye zikrederseniz muradınız olur
Etiketler:

Sayfayı Paylaş