1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgiliye Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgiliye Sözler Sevgilim için çok hoş romantik sözler istiyorum ona haksızlık yaptım hak ettiği değeri veremedim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgiliye Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliye sevda sözleri

sevgiliye sevda sözleri

güzel sevda sözleri sevda mesajları en güzel sözleri üzerine sözler Düşünüyorum sadece şuan Nerde yanlışlayıp dogrularımdan çıkarmayı başardım aşkları Nerde tam oldu dedigimde su dökülde alevlerime Ve tam olarak Nerde tüm aşklarımın Leş kokulu Cesetleri !!!! Bir deniz kabuğu,bir martı soluğu,yakamoz buğusu gibi yalın.. Hasretimi anlatan bir şiir,huzur veren bir melodi, Korkutan bir yalnızlık...
  2. Sevgiliye seslenen sözler

Sevgiliye seslenen sözler

bırakıp giden sevgiliye sözler uzaktaki sevgiliye sözler unutan uzak uzakta olan ♥ Ne seni unutacak kadar zaman geçecek.. Ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek.. Bırakıp gittim diye unuttum sanma... Zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA. ♥ Akşamı son bulan ufuklarda.. Güneş damla damla erirken.. Hayatta kalan duygularımla.. Sana iki kelime söylüyorum...`SENİ SEVİYORUM` ♥ Güller hep...
  3. Sevgililer Günü Şarkı Sözü

Sevgililer Günü Şarkı Sözü

Sevgililer Günü Şarkı Sözü 14 Şubat Sevgililer Günü Şarkısının Sözleri 14 Şubat Sevgililer Günü'ne az kaldı Melek'lerim. Eminim sizde benim gibi şimdiden Sevgililer gününde ne hediye alsam diye düşünüyorsunuzdur:D Lakin hediyenin yanı sıra birde size o gün sevgilinize armağan edeceğiniz romantik şarkı sözleri sunmak istiyorum :) Buyrun sevgilinize Sevgililer günü şarkısı Melek'lerim :)...
  4. Sevgiliye en romantik sözler

Sevgiliye en romantik sözler

Romantik Sözler kısa Sevgilime Romantik Sözler facebook Sevgilinize söyleyeceğiniz, en romamntik facebook sözleri ya da mesaj olarak göndereceğiniz kısa romantik sözler bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler. Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var! - Sözlerin...
  5. Sevgiliye Kısa Sözler

Sevgiliye Kısa Sözler

Kısa Sevgi Sözleri Sevgiliye Kısa Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler ve sevgilisine en güzel sözlerle seslenmek isteyen sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda sevgiliye söylenecek en güzel sözleri paylaşıyoruz. Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana Eylül'ü yaşatma ey sevgili! Buruk bir duygu yüklenirse...

Sayfayı Paylaş