1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgiliye Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgiliye Sözler Sevgilim için çok hoş romantik sözler istiyorum ona haksızlık yaptım hak ettiği değeri veremedim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgiliye Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliye güzel sözler.

sevgiliye güzel sözler.

sevgiliye duygu dolu sözler sevgiliye güzel sözler koyacak facebook güzel facebook AŞK İYİ BİRŞEY OLSAYDI DÜNYADAKİ İLK CİNAYET ONUN YÜZÜNDEN İŞLENMEZDİ. BİR GÜN KARŞILAŞIRIZ SENLE CEHENNEMDE OZAMAN;ANLARSIN DEĞERİN KALBİMDE SEN KALP HIRSIZI OLARAK GİDERSİN ORAYA BEN TANRIYI BIRAKIP SANA TAPTIM DİYE!!! ''İnşallah ol sen de böyle aşıl ol da bak birisine ben oldum da ne oldu sanki senin...
  2. tatlı sözler sevgiliye

tatlı sözler sevgiliye

tatlı sözler sevgiliye sevgiliye tatlı sözler sevgililer için tatlı sözler Sevgilinize söyleyeceğiniz en tatlı aşk sözleri burada diyoruz Melek'ler. Evet sevgiliye tatlı sözler arayanlar, işte aradığınız tatlı sözler sevgiliye önerilerimiz. - Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer... Depremle girdin...
  3. geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye geçmiş olsun sözleri 2012 Sevgiliniz hasta mı oldu, vah vahhh geçmiş olsun diyoruz. Ha pardon sizde geçmiş olsun demelisiniz değil mi :) O halde bizde size en güzel geçimş olsun sözlerini sunalım arkadaşlar :) İşte Melek'ler, geçmiş olsun sözleri sevgiliye söylenecekleri :) Hemen iyileşip aramıza dönmeni diliyoruz Bitanem, çok geçmiş olsun, seni seviyoruz....
  4. Sevgiliye Kısa Sözler

Sevgiliye Kısa Sözler

Kısa Sevgi Sözleri Sevgiliye Kısa Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler ve sevgilisine en güzel sözlerle seslenmek isteyen sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda sevgiliye söylenecek en güzel sözleri paylaşıyoruz. Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana Eylül'ü yaşatma ey sevgili! Buruk bir duygu yüklenirse...
  5. Sevgiliden Özür Dileme Sözleri

Sevgiliden Özür Dileme Sözleri

Herhangi bir nedenle sevdiğiniz kişinin kalbini kırdıysanız sizlere özür dileme mesajlarını paylaşıyoruz. İster sms ister mesaj olarak sevgilinize göndereceğiniz özür dileme sözlerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Af diliyorum, Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin! Özür diIerim tüm oIanIar için....

Sayfayı Paylaş