Sevgin bana özel

almina_

Yeni Üye
Üye
Sevgin bana özel
SEVGİN BANA ÖZEL..
Cümlelerimin tek öznesi...Kalbimin tek sahibi...Sana olan aşkımı öyle süslü cümlelerle anlatamam belki.Kimileri gibi tuvallere çizemem,mısralara dökemem,dağlara taşlara yazamam belki.Belki uğruna Roma’yı yakamam.Ama severim seni öyle bir severim ki beni kendinden ayrı tutamazsın.Ruhuna sızarım benliğinle bütünleşirim.Sigaranın dumanı gibi içine çekersin beni nefesin olurum ciğerlerine dolarım.Düşüncelerine sızarım sen olurum ve sen aynalara her baktığında kendini değil beni görürsün artık.Gözlerim işler yüreğine gidemezsin hiçbir yere.
Öyle bir severim ki seni yalansız dolansız.Saftır sana olan sevgim.Tüm yalanlardan,aldatılmışlıklardan,riyalardan,çıkarlardan arınmıştır.Acıtmaz yüreğini,ağlatmaz gözlerini.Yormam seni,sorgulamaz gözlerim.Şimdiye kadar yaşamadığın aşkı yaşatırım sana.Tüm bedenini sararım.Ruhun en kutsal ayinlerimin tapınağı olur.
Bedenini arzulamaz bedenim.Yalnız ruhunla sevişirim ay ışığında yakamozlara karşı.Öyle bir aydınlatırım ki sabahlarını ruhum bile kıskanır parlaklığımı.Öyle bir seversin ki beni çirkinliğimi görmezsin.Mecnun’un gözündeki leyla’sı olurum sana.
İşte böyle severim seni yalın ve sade..Sen sen gibi seni kendim gibi severim..Bir çocuğun saf bakışlarındaki güven dolu aşkla severim seni...Seni ancak ben severim böyle içindeki gerçek seni ben bilirim.Senin sevgin bana özel...

Geri