1. Moss

  Moss Üye Üye

  Kayıt:
  18 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  454
  Beğenilen Mesajlar:
  12
  Ödül Puanları:
  18
  Şehir:
  istanbul

  Sevilmek......

  Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

  Evet sevgi öyle bir duygudur ki… sevdiğiniz ve sevildiğinizde gücünüzün ne kadar arttığını farkedersiniz. Güç denildiğinde ilk akla gelen paradır çoğunlukla, günümüz koşullarını düşünürsek yaşamı devam ettirmek için elbette para gereklidir hatta şarttır. Yalnız unutmayalım ki öncelikle parayı kazanabilecek gücü kendinizde hissedebiliyorsanız mümkün olabilir. Çevrenizde takdir edilmeyi, saygı görmeyi, kendine güvenen ve hem işinde hem özel yaşamında başarılı olmayı siz de kolaylıkla başarabilirsiniz.
  Kendinizi sevmelisiniz, hayatın önemini yitirmemesi için öncelikli olan kendinizi sevmeniz, bu taktirde yüreğinizdeki sevgiyi yansıtabilirsiniz. Hoşgörünüzü kaybetmemelisiniz, herkes birbirinden bekler yalnız çeşitli sebeplerle hoşgörüden uzak olabilirler. Siz her zaman sevmediğiniz kişiler de olsa hoşgörülü olmalısınız. Kimse kimseyi sevmek zorunda değildir sizde öyle, yalnız olumlu düşünceye sahip olun ki karşınızdaki sevdiğiniz sevmediğiniz kişilerde de size karşı olumlu düşünceler oluşsun.
  Çalışma arkadaşlarınız arasında da hoşlanmadıklarınız olabilir, onlara iyi davranmalısınız ki işinizle ilgili yeni fırsatlar oluştuğunda çeşitli engelleri ortadan kaldırmış olun. Sizin de maskeleriniz olmalı, gerek iş yaşamınızda gerekse özel yaşamınızda, duyguların gizlenmesi gerektiği zamanlar mutlaka oluşur. İnanın bunun yararını göreceksiniz.
  Hayatın her alanında başarılı olmayı kim istemez? Pozitif duygulara sahip olursanız dostlarınız artar ve her zaman aranan kişi olabilirsiniz, sevilen kişiyi herkes her zaman görmek ve yanında olmak ister. Bu da kadına güç verir. Sevilmek için sevmelisiniz.
  Zaman zaman sizin de sorunlarınız olabilir, belki sizi çok üzen özel sorunlardır ve konuşmak istiyorsunuz, anlatırsanız rahatlayacağınızı düşünebilirsiniz yalnız herkese anlatmamaya çalışın… sizin özeliniz sizin sırrınızdır. İleriki zamanlarda sırlarınızın kötü niyetli kişilerce farklı şekillerde karşınıza çıkmasını istemezsiniz. Çok sıkıldınız ve konuşmak istiyorsunuz öyleyse dostlarınızla konuşmalısınız. Unutmayın dostlar böyle zamanlar için vardır.
  Kıskançlık kötü bir duygudur. Eğer iş ya da özel yaşamınızda arkadaşlarınız arasında kıskançlık duygularına sahip olduğunu düşündüğünüz kişiler varsa – ki olabilir - onlarla ilişkilerinizde samimi davranmaktan kaçınmalısınız. Yakın çevrenizi oluşturacak kişiler sizin iyi ve mutlu olmanızı ister, sizi olumsuz sorgulamalarla huzursuz etmez. Gücünüzü tüketmelerine izin vermemelisiniz. Sizin ne kadar güçlü olduğunuz biraz da çevre edinirkenki seçimlerinize bağlıdır.
  Sevginin gücüyle hayatı kolaylaştırmak sizin elinizde.
   
Sevilmek...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sevilmek için Randevu

  Sevilmek için Randevu

  Sevilmek için Randevu Uykusunun baldan tatli oldugu sabahlarda, melek öpüslerle uyandirilmaz olur. Anne bagirir: "Cabuk ol servisi kaciracaksin!" Baba kükrer: "Ne yatmasini biliyorsun, ne kalkmasini!" Sabahlari günesin dogusunu bilmez cocuk. Hic aydinlanmadan kalkar ici. Taze bir sabah, bayat bir günün devamidir cok zaman. Her sabah adina yuva denen,...
 2. Sevmek mi, Sevilmek mi

  Sevmek mi, Sevilmek mi

  Genç kız tüm gece boyunca yürümüştü. Eve çok yakın bir yerde olan arkadaşının yanından çıktığında hava açıktı. Ama aniden şehrin üzerine hücum eden sis bulutları arasında gözünün önünü görmesi iyice imkânsızlaşmıştı. Oysaki buraları çok iyi biliyordu. Ama sis yolunu şaşırtmıştı. Şimdi ise gece yarısı olduğu halde hala yürüyordu. Genç kız nihayet o yoğun sis bulutları arasından bir evin...
 3. istemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse!!!!

  istemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse!!!!

  istemiyorum nickleri istemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse istememe nickleri istemem sevme beni sevilmek sensizlikse yaşamak istemiyorum Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL... Ne zaman gelirsen gel,başıma taç olursun. Sen benim eski değil , eskimeyen...
 4. Sevmek mi sevilmek mi?

  Sevmek mi sevilmek mi?

  sizce sevmek mi sevilmek mi ? Meleklerim...
 5. sevmek mi sevilmek mi??

  sevmek mi sevilmek mi??

  sevmek mi ? sevilmek mi ? siz hangi aşkı tercih ederdiniz melekler . Sevmek mii sevilmek mii melekler ben sevgim ikimizde yeter diyenlerdenmisiniz yoksa ben sevmesem de o sevsin değer versin diyenlerdenmisiniz bana göreee ikisi de kötü gerçi de yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal cinsinden anlayacağınız sevmek mi sevilmek mi işte bütün mesela bu...

Sayfayı Paylaş