Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevimli Mesajlar istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar sizden benim ve arkadaşım için Sevimli Mesajlar yazmanızı rica ediyorum ama lütfen mümkünse yeni Sevimli Mesajlar olursa çok sevinirim:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevimli Mesajlar istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa Sevimli Sözler Mesajlar

Kısa Sevimli Sözler Mesajlar

Sevimli Sözler Kısa Sevimli Sözler Mesajlar Biraz hayata sevimlilik katalım istiyoruz ve işe de sevimli sözler söyleyerek başlayalım diyoruz :) Sevgili Melek'ler, işte size sevimli sözler ve mesajlar :) Kalbimde gözlerin beynimde ismin bedenimde sevgin geziyor. Anılar yaşadıkça sevgiler paylaşıldıkça çoğalır, ben seni düşünerek yaşıyorum sevgilim. Seni severek günümü geçiriyorum sana...
  2. Güven Verici Mesajlar istiyorum

Güven Verici Mesajlar istiyorum

Merhaba hanımlar, ben sevdiğim adama göndermek için sizden Güven Verici Mesajlar yazmanızı rica ediyorum aşk güvenle büyür bunu mesajlarımda ona yazmak istiyorum bu arada onu deli gibi seviyorum:)
  3. Geyik Mesajlar istiyorum

Geyik Mesajlar istiyorum

Selam millet biraz günün stresini atalım istedim ve sizden yeni ve eğlenceli Geyik Mesajlar yazmanızı rica edeyim dedim bilmem iyi dedim mi :)
  4. İğneli Mesajlar istiyorum ben

İğneli Mesajlar istiyorum ben

Kızlar Facebook sayfamdan birini iğnelemem lazım ona şöyle iğneleyici ve etkileyici altından kalamıyacağı ve azda osla kendini küçük görmesini sağlıyacağı İğneli Mesajlar yazar mısınız bana?
  5. Birbirinden Sevimli Kısa Mesajlar Burada

Birbirinden Sevimli Kısa Mesajlar Burada

Kısa Sevimli Mesajlar En Sevimli Mesajlar Karşısındakini iğnelemek isteyenler için iğneleyici sözler, sinir etmek için kıl sözler var da karşısındakine sevimli görünmek isteyenler ne olacak dedik ve sizlerle kısa sevimli mesajlar paylaşmaya karar verdik melekler :) İşte en sevimli mesajlar burada :) SeninLe 1 gün değiL 1 ömür değiL 1 Kuşak Değil 1 Asır Değil 1 Ben oLmak...

Sayfayı Paylaş