1. büşran

büşran Forum Okuru

seviyorum diyen ama sevmeyenn

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında büşran tarafından paylaşıldı.

bir arkadasim tam 5 ay bir cocukla cıktı inanin cocuk buna 5 ay sonra ben sana alisamadim isinamadim demiş kız yıkılmiştı. ama ne ilğinçtir ki her mesajında kıza sana asığım sensiz olamam hem bu dünya da hem ahirette seninle olmam gerek derdi kızı bağladı kendine sonunda da yapacağini yaptı güven olmaz erkeklere seviyorum deyipte sevmeyen lewre kanmayın öyle hemen her erkeğe inanmayın:puff:bunun gibi daha kim bilir erkekler e güven olmaz.hepsi aynı değil Allah iyilerle karsılastırsın

seviyorum diyen ama sevmeyenn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seni seviyorum ama resimleri:)

seni seviyorum ama resimleri:)

seni seviyorum resimleri seni seviyorum yazan resimler ama resimleri
  2. Seviyorum ama uzağında olmak istiyorum...

Seviyorum ama uzağında olmak istiyorum...

seviyorum... ama korkuyorum.İnsan severken kuşku duyar mı? Ben duyuyorum, ya giderse ? ya yarım kalan aşklar gibi benim aşkım da yarım kalırsa diye korkuyorum... Bazen gözlerine bakmak ,gözlerinde kaybolmak istiyorum, bazen de seni hiç görmemek... Seni günlerce görmemek, görmediğim her anda biraz daha seni içimde büyütmek... Sonra içimde büyüyen sevgini yüceltmek istiyorum. Karşıma...
  3. Evliyim ama başkasını seviyorum

Evliyim ama başkasını seviyorum

Nereden başlayacağım bilemiyorum kızlar, ben yaklaşık olarak 9 aylık bir evlilikteyim. Evliyim ama başkasını seviyorum. Bunun önüne geçmek bir türlü mümkün görünmüyor. Olayı şöyle anlatayım. Görüştüğüm bir çocuk vardı yaklaşık 2 yıldır onunla birlikteydik. Aramız o kadar iyiydi ki anlatamam sizlere. Neyse gel zaman git zaman sevgilerimizin karşılıklı olduğunu anladık ve beni istemeye geldiler...

Sayfayı Paylaş