sevmek çok uzak......

kara_melek

Yeni Üye
Üye
sevmek çok uzak......
merhaba sevgili melekler....benim çok büyük bir sorunum var 3.5 yıl birlikte olduğum ve geçen sene evlendiğim ölümüne sevdiğim eşimden ayrılıyorum....onca mücadele uğruna gözümü kırpmadan herşeyimi veda ettiğim erkek gibi onunda arkasında olduğum halde beni bırakıp gitti..çünkü kayınvaldem beni hiç istemedi sonundada ayırmayı başardı oda annesine çok düşkün ve annesi nederse o oluyor...üstelik bide asker yolu bekledim mayısta geldii 20gün birlikte yaşadık ve şimdi boşanıyoruz...çok acı çekiyorum....sakın kimseye çok sevseniz bile güvenmeyin melekler...desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim...:cry_smile:

Cevap: sevmek çok uzak......

slm canim okurken cok üzüldüm,bence seni gercekten cok seviyorsa annesni bile dinlememeli,peki sen 3,5 yil onunla birlikte olurken anlamadinmi annesine olan düskünlügünü,ozaman keske tedbirini alsaydin,ama olan olmus sende sakin üzulme,,,allah herzaman iyinin yaninda,,utanmasi gereken esin ve annesi ,,,annesi suan mutlumu bir yuva bozdugu icin,,,yazik gercekten, sevenleri ayirmamak,yuvalari bozmamak lazim yuva bozanin yuvasi olmaz derler,,

sen dimdik ayakta ol,mutlu olmaya bak,seni istemeyeni düsünmeyeni sende dusunme,,,keske umut olsaydi ama yokmus bosaniyormussun,,inan cok uzuldumm,ama bu kisa ve yalanci hayatta yasamaya bak daha cok gensin canim,sevgiler

herşyin ilacı zaman bunu sende biliyorsun sen onu kaybettigine degil o seni kaybettigine yansın bence canım

çok teşekkür ederim nisancım..evet biliyodum annesine düşkünlüğün
ü ama bukadra beni ezeceğini düşünemedim...çok üzgünüm ama onlar mutlu...neyse canım desteğin için gerçekten sağol...

zaten zamana bıraktım tülsücük..ama yinede içim paramparça ...neyse canım desteğin için teşekkür ederim...

canııım beniiim inankii üzüldüüm...hakkında herşeyiin hayırlısıı olsuun..bundan sonrakii hayatında umut ve mutlu olman dileğiyle meleğiiim...tabiki zor günler geçiriyosun ama güçlü ol..

hiçmi ümit yokmu canım arkadaşım 3.5 yıldır tanıyodum diyosun ben aynı evi paylaşmadıkça tanıyodum diyemem evlenince herşey değişir üzlme hata yaptığını geçde olsa anlar sen canını sıkma Allah yardımcın olur inşallah üzülme neolur:uhu:

Geri