Sevmelerden vurgun yedim

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Sevmelerden vurgun yedim
Sensizlik zor oLur demiştim ya sana .. Sensizliğin ölümüm olur.. YanıLmışım herşeyim.. Asıl senin varlıgın sonum oLmuş benim.. Uzagında olsam beLki diyerek dayanırdım belki herşeye.. ama yanında beLki diyecek bir cümLem oLmadı olmayacak hiçbir zaman.. Çünkü yanında hep kesin hep acı cevaplar aldım kendime..

Ben sana yetmiyorum biliyorum.. Senin istediğin ben değilim. Senin istediğin bendeki sen.. Anlamıyorum artık... Git desem yüreğim elvermiyor. KaL desem akLım darılıp gidiyor.. Çıkmazın içinde kaldım ... Bir cıkar yol yok. Dayanacak bir tek el yok.. Sen söyle ben nasıl dayanıyım basucundakii sensizliğe..

"Sevme beni sevdalardan vurgunlar yedim...

Bana cok gördüğün aşkı sen ellere ver
Terkedilişim ilk değil alışır gönlüm
Sevilmeden sevmek varya o daha beter"

Sen bana cok gördün aşkı.. Herşeyi tek basıma yaşamam üzerime bıraktın.. her defasında ben seninim dedin ama her defasında bir adım daha gittin..
Gittin...
Gittin...

Ve ben ardından sadece o gitmedi sadece bedeni gitti kalbi benimle dedim..

"Git, Hadi git
Ciğerim yanıyor
Son gece bu
Beni sevsen ne oLur
Kim saracak beni
Kim sevecek
Dur Dokunma
Yüreğim acıyor"

Artık sana kaL diyemiyorum biliyor musun. Kal demek gelmiyor içimden.. Seviyorum kahretsin.. Ama uzagında sevmekle yetinmeyi öğrenmeye gidiyorum artık.. Tutma. Dokunma.. EngeL oLma.. Son gecemiz son anlarımız beni artık sevsen ne oLur.. Git artık.. Ardına bakma. Bakarsan dayanamam.. Gitme derim sana.. Gözlerini uzak tut benden.. Bakamam.. Yüreğim acıyor..

"Hadi beni öldür
Beni unut
Hadi beni göm YalnızLığa
Hadi bana hepsi yalan de
Beni Bırakma"

Alıştım ben sensizliklere.. Alıştım seni uzagında, nefesini uzagında yaşamaya.. Şimdi içimde sadece yaLnızLık var.. Sadece yüreğim senLi doLu bir sensizlik var..

Ben senin koynunda acı cekmektense
Ben senin uzagında seni hayaL ederek yaşamaya gidiyorum..

Cevap: Sevmelerden vurgun yedim

of of ne güzel bir paylaşım olmuş beni benden alıp götürdü harika yüreğine sağlık canım

Cevap: Sevmelerden vurgun yedim

Ben senin koynunda acı cekmektense
Ben senin uzagında seni hayaL ederek yaşamaya gidiyorum..

hayatın aşkın sevginin nankörlüğü...çok ama çok beğendim emeğine sağlık kızım

teşekkürler

"Sevme beni sevdalardan vurgunlar yedim...
Bana cok gördüğün aşkı sen ellere ver
Terkedilişim ilk değil alışır gönlüm
Sevilmeden sevmek varya o daha beter"

:( Çok teşekkürler çok güzeldi...

Geri