sewdim ama sewilmedim..

kadersiz kader

Yeni Üye
Üye
sewdim ama sewilmedim..
selam canlarım.ben 1 senedir birisiyle cıkıyodum. onu deli gibide sewiyorum. ben onunla cıkarken bi başkasına baqmadım. onunda baqmadıgını düşünüyodum yanılmışım.bir ara ayrılmıştık onunla işte o arada ceyda die biri ile cıktı. sonra ondan ayrıldı ve biz tekrar barışmıştık. her neyse gecende sewgilimin facebookuna girdim. gelen kutularna ve giden kutularına baqtım. hiç böyle bişey yapmazdım. ona güvendigimden ama güvenmekte hata yapmışım.ceydaya iletiler yazmış. ben seni sewiyorum. tekrar benimle cık. gecen cuma seni görmek için eyübe geldim ama seni göremedim o yüzden bende babamın yanına kagıthaneye gittim yazmış. yalan. o gün cuma günü kagıthaneeye benimle buluşmak için gelmişti. ne güzelde yalan sölüyo. hemen ayrıldım ondan. madem onu sewiyo bunu bilerek onunla cıkamazdım. baana seninle olan tartışmalarımızdan bıkmıştım birbirimize ait olmadıgımızı düşünüyorum dedi. sinirlendim tartıştık. bu sinirle ceydaya mesaj attım. ceyda mert cuma günü kagıthaneye benimle buluşmak için geldi hepsi yaalan senin hhakkında ileri geri konuşuyo. seni sewmedigine ailesinin üzerine yemin etti dedim ceyda mertle cıkmasın die. cıktıgımın ismi mertti. daha sonra düşündüm. mert beni sewmedi oynattı.ben ise onu sewmekten başka bişey yapmadım. ben şimdi ceydaya öyle mesaj attım ve ceyda hayatta mertle cıkmaz ama bu sefer ceyda mertle cıkmazsa mert üzülür ve ben onun üzülmesini istemiyorum dedim kendime. ve ceydaya tekrar mesaj attım. ceyda senin mertle cıkamanı istemedigim için cuma günü kagıthaneye mert benim yanıma geldi dedim. oysa ben mertle buluşmadım.mert cuma günü seni görmek için eyübe gitmiş ve gün boyu oordaymış o seni sewiyo sende onu sewiyosan cık falan filan dedim.
bilmiyorum dogrumu yaptım yanlış mı.
mert benimle oynadı ama ben hala onun üzülmesini istemiyorum ve ceydanın onnla cıkmasını saglıyorum
hemde ceydanın gözünde yalancı düşüorum.
şimdi onların hayatlarından cıktım. ben fazlamı iyiyim yoqsa fazlamı aptalım karar veremedim. inş siz karar verirsiniz :S:S

Merhabalar,

Hayatınızla yada durumunuzla ilgili karar vermek kimsenin haddine değil de naçizane bir kaç bişey yazmak isterim. Yada bir iki cümle ile anlatmak isterim :)

Birisi sizi sevdiğini söylüyor ve aldatıyorsa onunla ilgili hiç bir şey yapmanıza gerek yok. Hatta onun için cümle bile kurmayın, hatta onun için üzülmeyin bile.

Anladığım kadarı ile yaşınız biraz küçük, emin olun önünüzdeki uzun senelerde bu zamanı düşünüp, hatırlayıp gülümseyeceksiniz. İnsanız nihayetinde böyle şeylerin başımıza gelmesi gayet doğal.

Aradığınız aşkı sevgiyi bulmanızı diliyorum.

canım benim öncelikle canını sıkmamaya çalış,herşeyin hayırlısı.ikisinide hayatından silerek çok iyi yapmışsın.bence keşke o kızla hiç muhatap olmasaydın ama yapmışsın bi hata.canım hata diyorum kusura bakma ama bence ona msj atarak yanlış yapmışsın.erkek arkadaşınsa kesinlikle sağlam bi çocuk değilmiş,kafası karışmış belli ki,üstelik sana da ona da yalan sölemiş.bana gene ikiniz arasında gider gelir gibi geliyo:S:S
sen net ol ve hayatına tekrardan sokmamaya çalış ark olarak dahi olsa (ki ark kalınmıyo malesef)bide sadece sen varsın,başkalarını boşver düşünmeyi,o çocuk seni düşünse bu hale getirmezdi olayları.ama sakın ha aptallık mı ettim deme,ders almaya bak yaşadıklarından,her işte bi hayır var.pişman olma yaptığın hiçbişey için.Allah gönlüne göre versin cnım.

canım benim seni aldatmış kandırmış birini düşünme bile bırak gitsin o kendini düşünsün..sen kendi hayatnı düşün...güsel aşklara kucak açman dileğiyle tatlım :kiss:

allah bu erkeklerin topunu bildiği gibi yapsın yalancı yaratıklar nolcak takma kafana senın sucun yok sevmek güzel bişey ama hep yanlış kişilere bağlanıyoruzçkader diyelim inş daha iyi birini bulursun

Kafana takma canim egerki seni seviyo olsaydi böyle bisey yapmazdi sende beni sevmeyeni bende sevmem diyip bosver hayatini yasa kafa yormaya degmez bence

Geri