sewebilir misin?

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
sewebilir misin?
Gel desem sana…
hiçbir şey sormahiçbir şey konuşmasadece gel..
gelirmisin? ?
hadi desem yada..
hiç birşey sormadan yine benimle yürür müsün sonu belirsiz…??
bakmasan görmesen duymasan beni günlerce..aylarca belki..
yine beni severmisin??
gözden ırak olan gönülden de uzak olurmuş derler ya…
yanımda olup uzak olanlardansanuzakta olup içimde olmayı becerebilirmisin..

aylar sonrayıllar belki..
”’’seni sevdim .. senden gelen iyi -kötü herşeyi sevdim .ve hep seveceğim ”
diyebilirmisin??

yanımda otururken bile zaman zaman deli gibi özleyebilir misin??
her ayrılışımızda sabahabir daha görmeme korkusuyla deliril misin
her gelen telefonda”ben diye irkilir misin sebepsiz??
beni her dakikana taşıyıp yaşamayı becerebilir misin??

(daima senin olmak istiyorum bunu becerebilir misin? )

beniben gibi sevebilirmisin..?
delirsem bi gün..” CANIMMMM diye sarılabilir misin….?
kapris yapmak istesem ..yapsam hattaa şımarıpkalabalıklarda elimi tutabilir misin…?

hayat birgün bana oynarsamaskeleri yırtıp her yerimde yine beni görebilirmisin..??
ne şart ne konum olursa olsungözbebeklerimin hep aynı bakacağını bilebili rmisin..?

http://img358.imageshack.us/img358/711/32052576jc7.jpg

yada ben hayatla oynamaya kalkarsam birgün nefesimden sıkılıp
ölsem birgünyaşadığın her gün için benimle”bir saniye için bile pişman degilim ”
diyebilirmisin…?

SEVGİLİM OL DİYORSUN BANA….!
SEN BU SEVGİYİ KALDIRABİLİR MİSİN

Moderatör tarafında düzenlendi:
vay beee güzeldiii tebirklerr canımm...gız ben seni severimm gercektennn seni sevmeyen olamaz kii zatenn...

cok güseldiii :)))
benim kocam olacak serefsiz böyleydi..seviyordu beni ama simdi hepsi oyundau sade seni sevebilme savasiydi diyo.....beni benden cok severdi ..

beni benden çok severdi ewt beni benden çok sevrdi korkardı ani bir telefon çığlığıyla uyanırdım uykumdan ve bi ses aşkım ordamısın sesini duymayı istedim yaşadığını gecenin şu saatinde yanımda olabilmeni istedim.burdayım aşkım derdim demeyi isterdim ama ne artık gecenin bi vakti telefonum çalıyor nede yaşadığıma sevinen sadece telefonu kaptma nefes aldığını duyayım sen uyumaya devam et diyen biri herşey bu kadar geçmişte olmak zorundamı kaybetmek bu kadar acımı ve bu acı neden senelerce durur insann yüreğinde silmek istiyorum silemiyorum ve sildim dediğim anda izi beliriyor yüreğimin tam orasında zaman geçsede başka hayatlar yaşasakta orda biyerlerde beni beklediğini biliyorum ve ben aşkımı mahşere saklıyorum.sen yokken inan bana sensizliğin pişmanlığını hergün duyuyorum.karanlık aydınlığa kavuşur elbet siz o gün bayramı kutlamyı görün.

hani nefesim sana huzur veriyordu?
hani ben senin herseyinidim ve herkeslerden üstündüm?
hani senin hayatinda ilk sirada ben geliyordum?
hani söz vermistin "seni hep mutlu edecegim, seni o kadar mutlu edecegimki inanamayacaksin"
ne deyisti? Neden artik böyel deyil
hani ben senin herseyindim simdi neden teli bile canin istemeyince yüzüme kapatiyorsun
sonrada hic birsey olmamis gibi yapiyorsun
diyordunki " ben ne kadar sansi bir kulumki Rabbim bana seni es olarak nasip etti"
simdi ne oldu ben o ilk tanistigin günki sevdigin kizim

biliyormusun ben sana ilk gün ne hissediyorduysam bugünde en az o kadar hissediyorum
hatta daha fazlasini
cünkü ben seni sen oldugun icin seviyorum hatalarinla yalnislarinla senin herseyin güzel benim icin
sen benim esimsin senin hatalarini eksi diye görmüyorum

ama malesef bu sadece tek tarafli oldugunu hergün biraz daha iyi anliyorum

Geri