1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Seyre İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Seyreyleyüp yandım mahcemaline Allah Allah Nur kundak içinde yatar Muhammed Canımın cananısın Dost Muhammed
    Kokuları benzer cennet gülüne Allah Allah
    Nur kundak içinde yatar Muhammed
    Canımın canısın Dost Muhammed
    Kevser dudakları bilmem ne söyler Allah Allah
    Hulusi kalbiyle hakkı zikreyler
    Daha tıfıl iken ümmetin diler Allah Allah
    Bildim odur iki cihan serveri Allah Allah
    Allah'ın Habibi son peygamberi
    O'dur yerin göğün şemsi kameri

Seyre İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karanfil ilahisi

karanfil ilahisi

karanfil ilahisi Ağlama karanfil benide ağlatma Sil göz yaşlarını Yeşerecek sevdam Kutlu tohumlarla Körpe dudaklarla Aldırma söylenen o sözlere Sen dağıt etrafa mis kokunu Umudu sevgiyi özlemleri ve hasretleri
  2. Korkuyorum ilahisi

Korkuyorum ilahisi

çok korkuyorum ölümden ilahisi ilahi çok korkuyorum ölümden ilahi ilahisinin sözleri ilahisi sözleri gözümden renkli kareler geçiyor insanlığın arkasında ki gözyaşımdan korkuyorum.. sona yaklaşacağım ölümden üzerime giydiğim kıyafetten saflığımın en ufak yenilgisi damarımda yürüyen kandan elimde titreyen sigaramdan kendimden de öte yaradandan korkuyorum. bugün ağlıyorum yalın çaresiz yarında...
  3. Yoktayım ilahisi

Yoktayım ilahisi

Deli ve divaneydi… Firkatin bir kor idi Alev idi dile can… Sana delicesine sevdalı kum denizi Gelse de anlatsa bir Mümkün olsa dile can… Nasıl yandı kavruldu Nasıl döndü çöle can… Rüzgar yanık bir neydi Ağlayan uğuldayan Gam yüklü teraneydi Sensiz eylerdi daim Sahralarda nale can… Böyle bir intizarla Kavrulurken bu sahra Kumlarda bir heyecan Alemler buldu bir can Hayat geldi sümbüle Itır geldi...
  4. Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gülşen'in son albümü Beni Durdursan Mı'dan Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkı Sözü Ah ah ki ne ah Olmuyor geceler sabah Mecbur ayrılığının yasını Kalpten ağrılarının en hasını Kalmasın yerde gözyaşımı geri...

Sayfayı Paylaş