1. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul

  Şeytanın Meşhur Sloganları

  Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

  meşhur sloganlar bebek sloganları kumar ile ilgili sloganlar kumar sloganları kumarla ilgili ŞEYTANIN MEŞHUR SLOGANLARI

  1)Bir defayla bir şey olmaz ki!Bu sloganla o kişiye hem içki içiriyor,hem kumar oynatıyor,hem zina yaptırıyor,hem de tüm kötülüklere davetiye çıkarmış oluyor.

  2)Daha gençsin!Bu sloganla “Dünyaya bir defa geliyorsun..Ve bir defa yaşayacaksın...Hayatı doya doya yaşaman lazım..Hayat gençken güzel..Yaşlanınca da kendini dine verirsin...diyor.

  3)Allah(c.c.) kalp temizliğine bakar.Muhatabına adeta şunları söyler:Her ne kadar da namaz kılmaz,oruç tutmaz,Kuran okumaz ve gerekli ibadetleri yapmasan da önemli değil.. Burada önemli olan “kalp temizliği.”


  4)Allah ile kul arasına girilmez.Muhatabına şu msj.’ı veriyor:Sen bildiğin gibi yaşa..Ve istediğin kadar günahkar ol..Sevabı ve günahıyla sen Allah’a hesap vereceksin..Onlar da (İslam davetçileri) kim oluyormuş ki hayatını eleştiriyorlar..Sen onlara hesap verecek değilsin.
  5)Emekli olduktan sonra!Yani:Allah’ın dinine vakit ayırıp fedakarlıkta bulunman için daha çok erken..Gençliğini doya doya yaşa,geleceğini garantile,ne zamanki dünya hayatı zevk vermemeye başladı(yaşlılıktan tabii) işte o zaman kendini dine verirsin..Hem bu şekilde ibadetlerin daimi olmuş olur.

  6)Herkes yapıyor!Beni eleştiriyorsun ama herkes yapıyor! Eğer gerçekten yaptığımız yanlış olsaydı diğerleri de yapmazdı..Haydi biz düşünemedik,onlar da mı düşünemediler..Bir hatanın binlerce,hatta milyonlarca kişinin gözünden kaçması mümkün mü sizce?dedirtiyor..

  7)Bir şey olmaz Allah affeder!Yapacağın bu amel haram..günah kazanacağın muhakkak ..Fakat unutma ki birçok insan bu günahı işledi..Hepsini Allah affetti.Tövbe edersin aff olunur.hem Allah tüm günahları affedeceğini söylemiyor mu?deriz...

  8)Bu kadar günahtan sonra biraz zor affedilirsin!Madem affedilmeyeceğim,madem cehennemle cezalandırılacağım;o takdirde haramı terketmenin bir anlamı olmaz ki?

  kaynak:devtürkler


   
 2. *şiker*

  *şiker* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2008
  Mesajlar:
  3.922
  Beğenilen Mesajlar:
  149
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Şeytanın Meşhur Sloganları
  2)Daha gençsin!Bu sloganla “Dünyaya bir defa geliyorsun..Ve bir defa yaşayacaksın...Hayatı doya doya yaşaman lazım..Hayat gençken güzel..Yaşlanınca da kendini dine verirsin...diyor.
  bu çok doğru bu vesvese bende hep oluyor...teşekkürler canım
   
Şeytanın Meşhur Sloganları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. şeytan

  şeytan

  Şeytan bir gün büyük bahçeli, koskoca bir malikaneye girmiş. Merdivenleri çıkmış. Bir kuzu görmüş. Kuzunun boynunda bir ip varmış. Şeytan ipi çıkarmadan yalnızca biraz gevşetmiş. Kuzu ipin gevşemesiyle hareket etmeye başlamış ve malikanenin önünde bulunan aynayı görmüş.şaşırınca bir hamle yapıp aynayı kırmış. Çıkan gürültüye evin hizmetçisi gelmiş. "Sen ne yaptın? Ben şimdi burayı...
 2. Meşhur

  Meşhur

  Rüyada meşhur birisini gören kimse geleceğini rahat ve bolluk içinde yaşar demektir. Rüyada meşhur birisini gören kimse geleceğini rahat ve bolluk içinde yaşar demektir
 3. Şeytan

  Şeytan

  Yalan ve şehvete, sahte mutluluklara, her türlü kötülüklere ve kötülük odaklarına; Şeytanı görmek sahtekar, aşırı hırslı, kıskanç ve mağrur, laubali ve kendisine her iki dünya için zararlı olan düşmana; Onu görmek inançsız, iki yüzlü ve kıskanç olmaya, ŞŞeytan, samimi Müslüman için güçsüz ve aciz bir düşmana; Onunla düşüp kalktığını görmek faiz yemeye ve diğer kötü fiilleri işlemeye; Şeytanı...
 4. Ilginc sloganlar

  Ilginc sloganlar

  ilginç sloganlar en ilginç sloganlar evlilik sloganları evlilik slogan Doğal hayatı koruyun! DISCOVERY CHANNEL Sizdekiler daha mı gür ? Bizi arayın. GUINNES Yalnızca başınıza sürün. SAMSON KELLİK MERHEMLERİ Eğer böyle değilseniz mutlaka kürke ihtiyacınız vardır. ASTRAGAN KÜRK & DERİ Hızlı çözümler kötü sonuçlar veriyorsa... BROWN SILKEPIL En iyi sonuçlar acı çekmeyi...
 5. şeytan

  şeytan

  şeytan ile ilgili atasözleri ve deyimler istiyorum

Sayfayı Paylaş