Sezeryan doğum mu?Normal doğum mu?

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Sezeryan doğum mu?Normal doğum mu?
Sevgili meleklerim;en çok tartışılan konu bence ne tür bir doğum yapmak gerekir?? sorusu.Bunu size sormak istedim.Acaba siz normal yoksa sezeyan doğum mu diyorsunuz anketimiz sonucuna bakılarak en çok hangi doğum tercih ediliyormuş öğrenmiş olacağız ve anne adayı olan tüm annelere de yol göstermiş oluruz:)evet şimdi başlıyoruz.Anketimizde yer alan seçeneklerden birini seçin ve yazın:)

sezeryan diorum oramı buramı yırttıramam ben ya kocaman bikafa çıkaramam hahahahahahahahaha valla çıkaramam gı hahahahahahaha

valla ben 2 sinide normal doğurdım.Anam her kadın normal doğuramaz:D
gayette memmunum.Artı hiçte yırtık kalmıyor orkidecim.Çocuğumu görerek doğurdum.Ağlama sesini duyunca bütün acılarım geçti.Ayrıca 1 ,saatlik sancı çekiyorsun.Sonrası gel keyfim gel.Sezeryanla uyunup doğuruluyor ama acısı günlerce geçmiyor.Adı üstünde normal hahaha
Doğur kalk gez.Sezaryandan sonra ofla püfle çocuğunu kucağına alırken dikişlerin acısın.Ben 2 çocuğumuda özel hastanede doğurdum.doktorum doğumuma girdi.Hiçbir zaman dr umun ağzından sezeryan lafını duymadım.Doğanın kanunu normal doğurun .Çok önemli bir sağlık sorunu yoksa keyfi sezaryan tercih etmek çok saçma.Ayrıca normal doğan çocuklar çok daha zeki oluyormuş.Test edildi onaylandı.Örnek benim çocuklar :D

Geri