1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0

Sezge Ayakkabı Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

sezge ayakkabı sezge ayakkabı nerede
    Ayakkabı ve aksesuarın yaratıcı, sıradışı markası Sezge el yapımı ve gerçek deri ürünleriyle günümüz kadınlarına farklı alternatifler sunuyor. Sezge, sezon trendlerine bağlı kalmadan özgür tasarımlarıyla her sezon giyilebilecek koleksiyonlar oluşturuyor. Farklılık ve rahatlık ise Sezge'nin vazgeçilmez detayları arasında birinci sırada yer alıyor.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Bunu beğendim gerçi topuklu ama yine de rengini ve modelini çok beğendim Şule kıs göndersene bana bunu beleşe bayılırım hahaha

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    1-2 tanesi tam benlik

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0

beleşe bende bayılırım adminim ben sana onu göndereyim sende bana siyah olanı :D

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0
    HJepsi çok hoş emeğine sağlık tam benlik bunlar topuklu ayakabısı delisi Tuqc€'den sevgiler hahaha

Sezge Ayakkabı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 abiye ayakkabı modelleri

2010 abiye ayakkabı modelleri

abiye ayakkabı abiye ayakkabı modelleri modelleri ve fiyatları 2010 2010 Abiye elbiselerinizin şıklığını yine abiye tarzı ayakkabılarla tamamlamak isteyenler için 2010 yılının en moda yeni sezon abiye ayakkabı modellerini sizler için derledim kızlar umarım sizlerde beğenirsiniz:)
  2. Şık abiye ayakkabı modelleri..

Şık abiye ayakkabı modelleri..

şık abiye ayakkabılar şık abiye ayakkabı modelleri ayakkabıları en ayakkabı modelleri şik ayakkabilar Sizlere sunacağım ayakkabıları ister düğün ister şık bir akşam yemeğinde kullanabilirsiniz:)Kıyafetinizi tamamlıyan bu ayakkabılarla güzelliğinizle göz kamaştıracaksınız:D...
  3. 2010 Topuklu Ayakkabı Modelleri

2010 Topuklu Ayakkabı Modelleri

önü kapalı topuklu ayakkabı modelleri 2010 topuklu ayakkabı modelleri 2010 ayakkabılar ve fiyatları Her kadının en büyük tutkusu ayakkabılar... Yani en azından benim öyle :D:D Melekler öpücük burun denilen önü açık ayakkabı modelleri 2010 yılında da moda olacak özellikle yüksek topuklu ayakkabı sevenlerin çok hoşuna gidecek 2010 yılı topuklu ayakkabı modellerini beğeninize sunuyorum arkadaşlar...

Sayfayı Paylaş