Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sezonun Modası Kutu Çantalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kutu çantalar kutu çanta modası
    kutu çanta modelleri 2012

Son zamanlarda iyice moda olan kutu çantalar, bana eskiden kullandığımız beslenmeleri hatırlatıyor melekler :) Kısa zamanda mağaza vitrinlerinden pazar satıcılarına kadar her yerde görmeye başladığımız çeşit çeşit kutu çantalar özellikle gençler tarafından rağbet görse de ne kadar süreyle revaçta kalır bilinmez. Eğer siz de farklı ve ilgi çekici olmak istiyorsanız gardrobunuzda ki çanta çeşitleri içine bir kutu çanta ekleyebilirsiniz :)

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113
    evet ya bunalrı heryerde görüyorumm acaba üstte duruşu nasıldırr kaba durumukii :D:D banada eski çantaları hatırlatıyo okul çantalarını :D:D

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Doğrusu ben hiç beğenmiyorum cemoş ama zevk meselesi tabi ki. Ben yumuşacık deri çantaları severim, bunlar bildiğin kutu :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113

valla bende beğnmedimm< Konu Resmi..>
    ne o öyle kutu gibii postacımıyım ben lo hahaha

Sezonun Modası Kutu Çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kutu

kutu

: Kutu Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. İçi dolu bir kutu, hoşluklarla karşılaşacağınızın işaretidir. İçi parayla dolu bir kutu, güzel bir maaşla erkenden emekli...
  2. Yeni sezon makyaj modası

Yeni sezon makyaj modası

makyaj modası, 2011, yaz, ilkbahar, kış, sonbahar trendleri burada arkadaşlar. Yılın makyaj trendleri ile bu yazımızda sizleri bilgilendiriyor ve makyaj modasından örnekler sunuyoruz Melek'ler.
  3. Gnc 2011 Sezon Çapraz Aslılı Çantalar

Gnc 2011 Sezon Çapraz Aslılı Çantalar

çapraz çanta modelleri 2011 gnc, çanta, modelleri, renkleri, fiyatı ne kadar,2011 sezon, renkli çantalar, ufak askılı, çapraz çantaları burada bulabilirsiniz Meleklerim gül şeklinde olan ve benim çok hoşuma giden Gnc Çanta modellerini sizlerle paylaşıyorum. Ücreti 29,90 tl Her rengi mevcuttur.
  4. 2012 Çanta Modası Değişik Çantalar

2012 Çanta Modası Değişik Çantalar

2012 çanta modelleri değişik çantalar ilginç çantalar Çanta, kadınların en tutkun olduğu aksesuarların başında gelir melekler :) İşlevselliğinden daha fazla görüntüsüyle kadınları büyüleyen çantalar, genelde kadınların almaya doyamadıkları parçaların başında gelir. Biz de çantaseverler için, özellikle spor kıyafetlerinizle uyum sağlayacağına inandığımız değişik çanta modellerini sizlerle...
  5. Yaz Sezonu Makyaj Modası 2013

Yaz Sezonu Makyaj Modası 2013

Bu sayfa; Yaz Sezonu Makyaj Modası 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaz sezonunun açılmasıyla birlikte kıyafetlerimizde de cıvıl cıvıl renkler hakim olmaya başladı. Yaz sezonu renkleri kıyafetlerimizde olduğu kadar makyaj renklerimizi de etkiliyor. Yaz makyajında daha doğal ve açık renklerin seçilmesi daha iyi bir görüntü veriyor. Bununla birlikte her sezonun moda...

Sayfayı Paylaş