Sezonun trendi dantelli balık abiye modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Sezonun trendi dantelli balık abiye modelleri
Abiye modasının trend parçalarından biri olan balık abiye modelleri sadece abiye modellerinin değil gelinlik modellerinin de demirbaş bir modeli olarak yer almaya devam ediyor.

Vücudu sıkı sıkı saran ve diz altından itibaren hafif bir şekil de genişleyen balık abiyeler adından da anlaşılır üzere adını deniz kızına benzetilmesinden dolayı alarak balık abiye olmuştur.

Fit bir görünüm veren balık abiyeler özel günler de en çok tercih edilen abiye modellerinin başın da geliyor. Balık abiye modelleri de kendi arasın da oldukça farklı renk ve tasarımlardan oluşarak şıklığına önem veren bayanlara sunuluyor.

Gelinlik ve nişanlık modelleri olarak da çok beğenilen bir model olan balık abiye modelleri arasından sizlere bu konumuz da dantelli muhteşem balık elbiseleri paylaşıyoruz.

Dantel detayları eskiden biri abiye modellerini tamamlayan ve şıklığını pekiştiren önemli bir detay olmuştur. Asil ve şık duruşunun yanısıra modele kattığı estetik görünümden dolayı bayanların çok beğendiği dantelli abiyeler özellikle balık abiyeler de çok şık duruyor.

Sizler için yeni sezondan seçtiğimiz en yeni dantelli balık abiye elbise modellerini paylaşıyoruz.

abiye modası.JPG
balık abiye modelleri.JPG
balık elbise modelleri.JPG
dantelli abiye modelleri.JPG
dantelli balık abiye.JPG
dantelli balık elbise.JPG
şık abiye modelleri.JPG
yeni sezon abiye modelleri.JPG
yeni sezon balık abiye modelleri.JPG
 
Geri
Üst