1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.108
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  Sgk Sorgulama SGK.NET

  Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  Sgk sorgulama Ssk Sorgulama SSK Prim sorgulama hizmet dökümü şifresiz olarak ssk hizmet dökümü sorgulama işlemleri tam olarak nasıl yapılmaktadır ? Bunun için e devlet şifresi edinmek zorunda mıyız ?
  Sigortalı olarak bir kurumda çalışan kişiler Sosyal Güvenlik numaraları ile bundan 5 yıl kadar önce toplamları mutlak suret ile SSK Müdürlüklerine giderek ( bizzat gidiliyordu ) yaptırırken, bugün artık teknolojinin gereğine uyan Sgk Müdürlükleri ve sizlere verilen e devlet şifreleri ile bu işlemleri kolayca yapabiliyorsunuz. Sizler için Sgk Sorgulama olayında iki yol göstereceğiz.

  1. YOL ŞİFRESİZ TC İLE SSK SGK GÜN TOPLAMI SORGULAMASI

  Eğer adınıza aldığınız bir e dvelet şifresi bulunmuyor ise şifresiz olarak sizler ssk sgk sorgulama işlemlerini yapabiliyorsunuz. Bu yöntemde değerli sgk.net kullanıcıları sizlere bundan bahsedelim istiyorum. Öncelikle nüfus cüzdanlarınızda yazan tc kimlik numarasını ve sizden istenilen diğer bilgileride aşağıdaki bağlantıya girerek sorgula butonuna basınız.

  ŞİFRESİZ TC İLE SSK SGK GÜN TOPLAMI >>>>> TIKLAYINIZ

  Aşağıda resimdede doldurmanız gereken alanları sizler için gösteriyorum, buraları eksiksiz olarak dolduruyorsunuz. Siteye her girişte güvenlik kodu değişir bilginiz olsun.

  [​IMG]  Bu bilgileri tam olarak girdi iseniz hemen aşağıdaki gibi bir yeni pencere açacak size sağ bölümden HİZMET BİLGİSİ >>>>> 4A hizmet bilgisi ne tıkladığınızda yatırılan ve adınıza gösterilen sigorta prim gün sayısı toplamlarınıda görmüş olacaksınız.

  Bu yöntem ile sonuç alamadı iseniz üzülmeyin ikinci yönteme geçiyorum.

  2. YÖNTEM E-DEVLET ŞİFRESİ İLE SGK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA İŞLEMLERİ

  E devlet şifresi SİZLERE 4A sigortalı hizmet dökümü sorgulama şilemlerinin nasıl yapıldığını çok kısa anlatayım arkadaşlarım. Babam 3600 günden emekli olmuştu 1948 doğumlu olan babamın bilgileri ile giriş yapıp sizlere anlatıyorum olayı. Öncelikle hemen aşağıda bulunan linke giriş yapıyorsunuz.

  E DEVLET İLE SSK SGK 4A HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA>>>>>TIKLAYINIZ

  Sisteme giriş yapar yapmaz yukarıdaki sayfa, aşağıdaki resimde göründüğü üzere sizin toplam gün sayılarınızı ve tüm bilgilerinizi size liste halinde bildirecektir. Sağ üst köşeden barkodlu olarak bu belgeyi oluşturabilir resmi işlemlerde kullanabilirsiniz. Onun haricinde Barkodlu belge oluşturun sağında bulunan yazdır butonu ile isterseniz yazıcılarınızdan çıktı da alabilirsiniz. Güvenlik gerekçesi ile babamın kişisel bilgilerini aşağıdaki resimden gizledim. Çok kolay şekilde hizmet dökümlerinizi alabilirsiniz bu arada şunuda belirtmekte fayda var. Diyelim ki şu anda biz 2013 yılının 7. ayındayız. Siz ancak 5. ayın yatırılan ve gösetrilen sigortalarını görebilirsiniz. 7. ayın sonunda 6. ayım bildirgesi tahakkuk ettirileceği için sistem geriden takip ediyor. Bunu belirtelim sonra vay sigortamız gösterilmemiş neden yatırılmamış demeyin bilginiz olsun :)

  [​IMG]

  Ssk Sgk hizmet dökümü sorgulamak için birde şifresiz sistem var ama siz en iyisi e devlet şifreniz var ise bunu kullanın. Her zaman belirtiyorum bir kez daha yazmakta fayda var diye düşünüyorum. Devlet siteleri haricindeki hiç bir siteye, sisteme kişisel bilgilerinizi girmemenizi önemle hatırlatıyoruz.

  NOT: DEĞERLİ SGK.NET KULLANICILARI her iki yöntemde de başarısız oldu iseniz lütfen bu konunun altından bizlere ulaşınız.

  Kaynak: http://www.sgk.net/sgk-sorgula/sgk-sorgulama.html
   
Sgk Sorgulama SGK.NET konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. E-Devlet SSK Sorgulama

  E-Devlet SSK Sorgulama

  d şifre ssk sorgulama e-devlet, ssk sorgulama, sayfası, nerede, nasıl ulaşırım, sorgulama nasıl yapılır, ile ilgili bilgiler burada melekler E Devlet SSK Sorgulama sayfasında E-Devlet Şifresi ile SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama ve SSK Maaş Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz melekler :tik: SSK sorgulama yapabilmek için öncelikle kimliğinizle...
 2. Sgk İntibak Zammı Sorgulama sayfası açıldı

  Sgk İntibak Zammı Sorgulama sayfası açıldı

  Tc kimlik numarası ve sicil numarasını girerek İNTİBAK ZAMMI hesaplama bölümü açıldı bunun için yapmanız gereken tek şey hemen aşağıda bulunan linke tıklamak olacaktır. TC İLE İNTİBAK ZAMMINI SORGULA
 3. Sgk hizmet dökümü sorgulama

  Sgk hizmet dökümü sorgulama

  Sgk Sorgulama hizmet dökümü hakkında yararlı bilgiler ? Nasıl Sgk hizmet dökümü alabilirim ? Şifresiz olarak Tc kimlik numarası ile Sosyal Güvenlik Kurumu'nda bulunan hizmet günlerinizin toplamını zahmetsizce online şekilde alabileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ; ŞİFRESİZ SGK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULA LİNKİNE TIKLAYINIZ ! Yukarıdaki sorgulama sayfasına internet sayfasına...
 4. TC Kimlik Numaranızla SGK Sorgulama Yapabileceğiniz Link

  TC Kimlik Numaranızla SGK Sorgulama Yapabileceğiniz Link

  tc no ile sgk sorgulama tc kimlik no ile sgk sorgulama Sevgili melekler, TC Kimlik numaranızla internet üzerinden sgk sorgulamanızı yapabilir, hizmet bilginizi öğrenebilirsiniz. Bunun için öncelikle BURADAKİ LİNKİ TIKLAYIN. Linke tıkladıktan sonra açılan pencerede sizden istenilen bilgileri dikkatlice girin. T.C. kimlik numaranız, nüfusa bağlı olduğunuz il, nüfus cüzdanınızın cilt...
 5. E devlet şifresi ile ssk sorgulama

  E devlet şifresi ile ssk sorgulama

  E devlet şifresi ile ssk hizmet dökümü sorgulama işlemleri nasıl yapılır ? E devlet şifresi ile ssk sorgulama hizmet dökümü sorgulama : E devlet şifresi ile sisteme giriş yapmalısınız. Bunun için de PTT Müdürlüklerinden e devlet şifresi talebi vermeniz ve şifrenizi edinmeniz gerekiyor. daha önceden sitemiz edevletilesorgulama.com üzerinden EDEVLET ŞİFRESİ VEREN PTT müdürlükleri yazımızda...

Sayfayı Paylaş