Şiddetli bel ağrılarım ve öksürüğüm var hamilemiyim

Des-pina

Yeni Üye
Üye
Şiddetli bel ağrılarım ve öksürüğüm var hamilemiyim
Merhabalar, 3 aylık evliyim. Adetim 2 gün gecikti ama sanki adetliymişim gibi şiddetli bel ve karın ağrım var. Ara ara öksürürken de midem Bulanıyor. Normalde 3 en fazla 4 gün süren adetim, Bir önceki sefer 5-6 gün sürdü ve çok az oldu. Hamile olma ihtimalim nedir ve bu kasık ağrısı normal mi? Gecenin bu saati oldu ağrıdan uyuyamıyorum. Normalde adet sancısınıda çok yoğun yaşıyorum hatta ilk adet olmaya başladığım zaman ağrıdan bayılmışlığım bile var :rolleyes::attention:şimdi sabah ilk idrarla test yapayım diyorum ancak adet olmamasına ramen olan bu şiddetli ağrı beni ürküttü epey

Selamlar sevgili @Des-pina öncelikle aramıza hoş geldin. Şimdi sabah testi yapacaksın ama şiddetli bel ağrısı pek hayra alamet değil. Dolayısı ile en azından sabaha kadar ya da idrar testini yapıp hamile olup olmadığını öğrenene kadar kıpraşma :D:D hatta mümkünse nefes bile alma. Yarın olsun hayr olsun bakalım. Güzel haberlerini bekliyoruz.

Sevgiler

Tabiki yazınızda belirttiğiniz üzere tamda adet olacağınız zaman çok şiddetli bel ağrısından bahsetmişsiniz de umarım hamilelikten dolayıdır. Ama tabiki regl de oluyor olabilirsiniz.

Selamlar sevgili @Des-pina öncelikle aramıza hoş geldin. Şimdi sabah testi yapacaksın ama şiddetli bel ağrısı pek hayra alamet değil. Dolayısı ile en azından sabaha kadar ya da idrar testini yapıp hamile olup olmadığını öğrenene kadar kıpraşma :D:D hatta mümkünse nefes bile alma. Yarın olsun hayr olsun bakalım. Güzel haberlerini bekliyoruz.

Sevgiler
Aranızda olmaktan dolayı çok mutluyum
Sürekli de tuvalet ihtiyacım geliyor kafayı yiyeceğim kendi vücudumu tanıyamaz oldum 2 aydır inşallah hayırlı haberlerle geleceğim

Tabiki yazınızda belirttiğiniz üzere tamda adet olacağınız zaman çok şiddetli bel ağrısından bahsetmişsiniz de umarım hamilelikten dolayıdır. Ama tabiki regl de oluyor olabilirsiniz.

2 gündür bekliyorum dün de vardı ancak bu gün daha da arttı tipki adetliymişim gibi ağrısı aynı sancı. Ağrı kesici de alamıyorum hamilelik ihtimalinden dolayı

Yok yok sakın ola ki ağrı kesici almayın. Sabahı bekleyerek mutlaka hemen test yaptırın. Eğer olaki hamilelik çıkar ise acilen doktorunuz ile görüşmeniz gerekebilir. Dinlenin takıntı yapmayın. Allah kolaylık versin @Des-pina

Geri