Şifalı bitkilerle zayıflama yöntemleri burada melekler

M

Misafir

Forum Okuru
Şifalı bitkilerle zayıflama yöntemleri burada melekler
şifalı bitkilerle kilo şifalı bitkilerle zayıflama yöntemleri zayıflatan bitkiler burada arkadaşlar. Zeytinyağlı yemekler olmadı gelsin etli yemekler, ama ben birde peynirli börek isterim :) Ye ye tıka basa ye ohhh afiyet olsun :) Ee ama kilo aldım ne olacak mı demeye başladınız sonradan? O zaman bu yazımızda ki şifalı bitkilerle kilo verme önerileri tamda size göre diyoruz. Çünkü aldığınız fazla kiloları zayıflatan bitkiler ile vereceksiniz Melek'ler. Hadi şimdi, zayıflamak isyetenler beni takip edin ve bitkisel zayıflama yöntemleri nelermiş, buyrun öğrenin :)

Diyet_Elma-3c4.jpg

Popülerleşen lezzetli şifalı otların ne olduğunu ve zayıflamaya nasıl etki ettiğini bilmek çok önemli. Geleneksel tıbbın, kilolardan kurtulmada nasıl bir tamamlayıcı rol oynadığı hakkında blgi vermek istiyorum. En eski ve sadık tedavi olarak kabul edilen bitkisel yolların kabulu yüzlerce yıl önceye dayalı. Fiziksel durumu iyileştirmek ve bir sürü hastalığın tedavisi için fayda getiren otlar zayıflama da ciddi rol oynuyor. İnsanların kendini zorlamayacağı zayıflama yolları da olduğunu bilelim ve kendimizi çok zorlamayalım. Bazı bitki formlarını salataya katarak çok güzel kilo verebilirsiniz. İki ayda 15 kilo sizi terkeder.. Bitki merkezimizde diyetsiz zayıflama yönteminde herşeyin tabiatın kurallarıyla düzenlendiğini ve dengelendiğini anlatıyoruz.

Bakın nasıl iştahınız azalıyor!
İştah ve yemek arzusunu azaltan anti-iştah otları biberiye, ısırgan, kekik ve adını şimdi sayamayacağım hayli fazla otlardan oluşuyor. Herbalium'un ürettiği bitkisel zayıflama yolunun diğerlerinden farkı yoğurda katılıp yenmesinin dışında salatalara da eklenerek tüketilmesi yolu var. Bu yöntemle kilo vermeyi keyifli hale gerirebilirsiniz . O nedenle hemen fayda vermesi için yemek sitilinizi değiştirin. Yemekten 15 dakika önce kendinize bir salata hazırlayın ve bu tozu salatınıza serpip, kullanın. (isteyenler yoğurda eklesin)15 dakika sonra ana yemeğe geçin! Bakın nasıl iştahınız azalıyor! İşyerinize götürüp, öğle vakti salata veya yoğurda katıp yiyebilirsiniz. Bir davettesiniz. Yemekler sizi kışkırtıyor. Giderken kurtarıcı olarak tek kullanımlık paketi yanınızda götürün. İlk olarak salata alın ve bitki tozunu üzerine serperek yiyin. İştahınız yok olacak diğer yiyeceklere karşı körelme hissedecekiniz.

Kilo kaybı için en iyi bitkilerin o insanın yaşadığı iklim ve bölgede yetişmiş olanlar olduğa işaret etmek isterim. Çünkü evrendeki doğal süreçler insanın genlerinde saklı. Sonuçta vücut yerel bitkileri genetik olarak olumlu algılar. Bitkiler aynı zamanda bütün bedene pozitif enerj yayıyor: Pozitif düşünce pozitif enerjiyi oluşturuyor ve yavaş yavaş kalıcı kilo kaybı zihne yerleşiyor.. Otlar, enerji seviyesini artırarak beynin normal işleyişini geri getiriyor. Canlılık ve tazelik kazanan beden daha pozitif düşünce üretiyor, kilo vermeye istek artıyor.

Bitkisel otlar 'yabancı' olmasın
Bu otların işlem görerek öğütülen formu, gıda alımını azaltıyor ve artan kiloya geçit vermiyor. Bitkilerin tek yardımı bedenin incelmesi değil. Aynı zamanda bir çok farklı avantajları var. Artı olarak cilt güzelliği kazandırıyor. Sinirlerin sakinleşmesi ve vitamin eksikliğini gidermesi gibi etkiler zayıflama seyrini olumlu yönde değiştiriyor. Çünkü ilk insanoğlu doğrudan doğa ile bağlantı içinde olduğundan her bilgi genetik kodlarımızda saklı. Magnezyum, kalsiyum, potasyum, kükürt ve demir gibi birçok gibi birçok mineraller toprakta yetişiyor. Bakir toprakta büyüyen otlar bu maddeleri emer. Bunlar zayıflayan bedeni her türlü deformasyondan korur. İşte bitkisel zayıflama bu yönüyle de çok değerli. Kilo kaybı için en iyi bitkilerin o insanın yaşadığı iklim ve bölgede yetişmiş olanlardır. Çünkü evrendeki doğal süreçler insanın genlerinde saklı. Sonuçta vücut yerel bitkileri genetik olarak olumlu algılar

Doğadaki acil yardım hattı!
Bu iyileştirici güç, uzun zaman anneannelerin bilgeliğinin bir parçası olmuş. Onlar genellikle bahçede bitkisel mucizevi otlar büyütmüşler. Atalardan bu yolları emanet aldık. Biz modern dünyanın insanına bu yönde yardım sağlamak üzere Herbalium olarak çalışıyoruz. Artık bu dünyada tercih doğanın gücüdür. Hayatın doğal harikalarını keşfe yardımcı olan bütün yolları merak edip öğrenelim. Hem güzellikte hem mükemmel ciltte hem de form kazanmada. Eğer kilo vermek istiyorsanız, yorgun ve endişeliyseniz, günlük olarak çok fazla stresiniz varsa, doğayı acil yardım hattı olarak görün ve hemen başvurun. Bitki uzmanları tarafından da belirtildiği gibi kilo kaybı için tabiattan yararlanmak en iyisi sevgili Mynet okurları. Sorularınızı ve telefonlarıınızı bekliyorum.. İstediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Gönlümüz doğayla ve sizlerle
Doğallık, güzellik, zayıflık ve sağlık dolu günler

Doğal Ürün Uzmanı
Volkan Kurt
http://www.herbalium.net

Geri