Şifresiz ssk prim sorgulama

Şifresiz ssk prim sorgulama
ŞİFRESİZ SSK PRİMİ ÖĞRENME

Sosyal Sigortalar Kurumu, teknolojik anlamdaki gelişmelere en fazla ayak uyduran Devlet kurumlarının başında gelmekte. Özellikle değiştirilen ve geliştirilen sistemler sayesinde artık sisler SSK SORGULAMA işlemlerinizin tamamını kısa süre zarfında yapabiliyorsunuz. Yeni yapılan bu sistemdeki basitlik özellikle sigortalı olarak çalışan işçilerin inanılmaz yararına çalışmaktadır.

Çalışan kişiler sigortalılık durumlarının devam edip etmediğini yada SSK gün sorgulamaişlemi yaparak sigortalarınının hangi ücret üzerinden ne kadar süre ile yatırıldığını görebilmektedir. Eskiler iyi hatırlayacaktır; bu tür işlemlerin ne kadar zahmetli ve uzun süre içinde yapıldığını, sıra beklenerek dökümanların alındığını…

Şimdilerde ise SSK hizmet dökümünü almak için kimlik bilgilerinizi girerek sisteme giriş yapmanız ve hizmet dökümü sorgulamanızı saniyeler bazında almanız mümkün. Tabiki aldığınız bu dökümü bilgisayarınız aracılığı ile yazıcıdan da çıktı alarak saklayabilirsiniz. Tabiki sorgulama sistemleri sadece bununla sınırlı değil. Herşey, çalışan işçiler için yapılandırılmış ve basite indirgenmiştir. SSK emeklilik sorgulaması işlemleri ve buna benzer bir çok interaktif online sorgulama işlemlerini sistem üzerinden yapabiliyorsunuz. Dileyen kişiler aşağıdaki link yardımı ile isterlerse şifresiz ssk sorgulama tc ile yapabilir isterlerse deE devlet şifresi ile ssk sorgulama işlemlerini yapabilirler.

ŞİFRESİZ TC İLE SSK PRİM SORGULAMA >>>>>BURADAN

E DEVLET ŞİFRESİ İLE SSK PRİM SORGULAMA >>>>BURADAN
 
Üst