Sigara içiyorum diş beyazlatma yöntemleri nelerdir?

Ş

şebnemöö

Forum Okuru
Sigara içiyorum diş beyazlatma yöntemleri nelerdir?

Sigara içenler için diş beyazlatma yöntemleri melek kadınlar kulübü sigara içenler için evde diş beyazlatma forumda.​

Arkadaşlar bir derdim var yardımcı olabilirseniz sevinirim. İş stresi, ev işleri ve hayat yorgunluğu derken sigara hayatımın vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Yalnız bununla birlikte sigaranın olumsuz yanlarının başında diş sarılığı yafa kahverengiliği de geliyor. Dişlerim sürekli sararıyor. Bu açıdan sizlerden ricam acaba diş beyazlatma yöntemleri nelerdir acaba? Dişlerime bu konuda nasıl bakım yapabilirim?

Merhabalar.
Evvela inşallah sigarayı tez zamanda bırakırsınız diyerek sözlerime başlamak istiyorum. Bununla birlik de demin sizin belirttiğiniz diş sarılığı sigara içen herkeste oluyor. Tabi bunun en başında dişleri düzenli olarak fırçalama yöntemi geliyor. Bunun dışında diş hekimlerinden de yardım alabilirsiniz. Çünkü diş hekimlerinde diş beyazlatma işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Diş beyazlatma yöntemlerine sofra tuzu ile fırçalama da dahil edilebilir. Diş bakımında karbonat deniyor ama ben kesinlikle önermiyorum ki hiç bir diş hekimi de bunu önermez. Sofra tuzu da dedik ama bu bile tartışılır. Burada sık sık dişleri fırçalamak olmalı. Diş hekiminizle görüşerek kalıcı diş beyazlatma yöntemini deneyebilirsiniz eğer çok rahatsız oluyorsanız ama bu bile 2 yıl kalıcılığı var. Ama bu işlemden sonra dişlere iyi bakım sağlarsanız bu süreyi uzatabilirsiniz.

Diş beyazlatma konusunda aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. ''Güvenli şekilde diş beyazlatma yöntemleri'' bu konumuza da bir göz atın derim.

Geri