Şiir Gibi Brilant Perde Modelleri

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Şiir Gibi Brilant Perde Modelleri
Dedik ya daha önceki konularda yaza doğru harıl harıl evlerde bir hummalı çalışma başlar.. Perdeleriniz eskidiyse yeni brilant perde modellerine bakmadan karar vermeyin meleklerim.

Perde seçerken nelere dikkat edilecek
Stor Perde temizlikleri nasıl yapılır

Şimdi perde ile ilgili yazmadan önce sizlere yukarıdaki konularımız sizlere perde seçiminde yardımcı olacaktır. Dileyen meleklerimiz Stor Perde seçebilirler. Bunun için yeni trend stor perde galerisi oluşturdum bu konumada bakabilirsiniz.

Şimdi sizlere Brilant Markalı Perde modellerine ait güzel görseller eklemek istiyorum. Burada yer alan perdelerin resimlerinden teker teker birebir örtdüşen modeli belki size bulamam ama marka brilant olduğundan dolayı buradaki adresten online şekilde satın alabilirsiniz kızlar. Brilantın resim sitesi virüs uyarısı verildiğinden dolayı eperde.com adresinin linkini verdim sizlere.

Diğer modeller ve ayrıntılar için TIKLAYINIZ

Ahşap Stor Perde modelimiz.jpg
Beyaz renkte stor perde modeli işyerleriniz için.jpg
brilant perde modelleri_ (1).jpg
brilant perde modelleri_ (2).jpg
brilant perde modelleri_ (3).jpg
brilant perde modelleri_ (4).jpg
brilant perde modelleri_ (5).jpg
brilant perde modelleri_ (6).jpg
brilant perde modelleri_ (7).jpg
brilant perde modelleri_ (8).jpg
desenli stor perde modeli işyerlerine iyi gider.jpg
GÜzel dizayn edilmiş stor perde.jpg
Lila rengi stor perde modeli.jpg
Lila renkte uygulamalı değişik bir stor perde modeli daha.jpg
Mor renkli stor perdeler mutfaklara özel.jpg
Oturma odalarınıza stor perde modeli iyi gelecektir.jpg
Oturma odasına böyle stor perde yapabilirsiniz.jpg
Siyah ve kırmızı uygulamalı stor perde modeli.jpg
Stor perde modeline güzel bir örnek daha.jpg
Yatak odalarına kırmızı stor perde modeli.jpg
Zebra stor perde modelini tercih edebilirsiniz.jpg

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu eperdeyi size tavsiye etmiyorum bence üretici firmadan sipariş edebilirsiniz belki bayisi olmadığınız için satmaz ama size bulunduğunuz yere yakın bayisini yönlendirecektir. perdelik kumaşları buradan inceleyebilirsiniz.

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama kalite istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim. brillant marka değil ama brillant daha iyi diyebilirim yeni piyasaya girdi ve çok iyi kumaşları var okula bütün perdeleri burdan bir bayi aracılığıyla aldık ürünler muhteşem

Gernaz Tekstil Bursa

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri