1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.284
    Ödül Puanları:
    113

Şık banyolara şık sauna modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

bu konumuz;sauna odaları,sauna modelleri hakkında bilgi vermektedir.

Sauna diyince benim ilk aklıma gelen önceleri hamam olurdu.Çoğumuz sauna kültürünü lüks donanımlı otellerde görmüşüzdür.Oysa şimdiki dönem ev inşasında muhakkak ,her banyoda saunalar bulunmakta.Bana göre bir banyoda olması gereken,sauna,osmanlı hamamı birde içinde keyif yapacağınız jakuzi olmalı.Farklı banyo tasarımı hepimizin hayalidir.Ben şık bir banyodansa günün stresini,yorgunluğunu atabileceğim demin saydığım donanımda bir banyo isterim.Sizlerde yeni evinize sauna yaptırmak isterseniz modellerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

[​IMG][​IMG]

Şık banyolara şık sauna modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Banyolar Çok şıklar

Banyolar Çok şıklar

Banyolar Zevkinize göre tasarlanmış ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan bir banyo, yeni bir güne zinde başlamanıza ve gün sonunda tüm yorgunluklarınızdan arınmanıza yardımcı olur. Sevdiğiniz renkler ve detaylarla banyonuzu keyif aldığınız, yaşayan bir mekâna dönüştürebilirsiniz. Koçtaş ihtiyaçlarınıza göre seçilmiş küvet ya da jakuzi, renkli havlular, dekoratif taşlar ve aksesuarlar...
  2. Şık banyo dolapları

Şık banyo dolapları

şık banyolar şık banyo dolapları en banyolar banyo dolapları creative Banyo dolaplarınızın değişme zamanı geldiyse sizler için yeni dolap modelleri:)
  3. Şık banyo aksesuarları..

Şık banyo aksesuarları..

şık banyo aksesuarları banyo aksesuarları en güzel en şık Banyolarınız için birbirinden şık banyo aksesuarları:)
  4. Şık banyo modelleri

Şık banyo modelleri

en güzel banyo modelleri banyo modelleri en şık şık Artık yeni model hoş görünümlü şık bir banyonuzmu olsun istiyosunuz işte bunlar tam sizlik hadi bakın bakalım :)
  5. Şık Banyo Dolapları

Şık Banyo Dolapları

Banyo dolapları banyolarınızda duran ufak tefek herşeyi toparlaması açısından hem çok işlevsel hem de banyoya kattığı hava bakımından oldukça dekoratiftir. Üstelik benim sizler için bulduğum ahşap banyo dolapları hepsinden daha da güzel.:meçhul:

Sayfayı Paylaş