1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  şık bir damatlık için fiyat analizleri

  Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  sarar damatlık damatlık fiyatları sarar fiyatları damatlıklar ve modelleri ve Düğün sezonu olarak da bilinen yaz mevsimi ile birlikte, Düğün hazırlıkları yapan bir çok aday, magazalara akın etmeye başladı.Evlilik sektörü içinde olan Magazalar yeni evlenecek olanların ihtiyaçlarını karşılamak için de, uygun kampanya koşulları ve taksit seçeneklerini uzun tutmaktalar.

  Bugün pek çok erkek giyim markası koleksiyonlarında damatlık modellere de yer veriyor. Frak veya smokini tercih edenlere ise kiralama imkanı sağlanıyor.

  Damatlar ceketinden gömleğe, kravatından yaka çiçeğine kadar pek çok ayrıntı ile ugraşmak zorundalar. Ama bu özel gecenizde hiçbir şeyden feragat etmek istemiyor, kendiniz için en güzelini seçmek istiyorsunuz.Ama tüm bu hazırlıkların bir de maddi yönü var ki, o da sizi kara kara düşündürüyor.

  Gece temasının işlendiği Kokteyl grubuyla Beymen, özel gecelere çok şık çözümler sunuyor. İtalyan tasarımcı Christophe Forbis’in imzasını taşıyan smokinlerde bir, iki ve üç düğmeli olmak üzere farklı model alternatifleri bulunuyor. Smokin fiyatları 900 YTL.-1.145 YTL. arasında değişiyor. Ayakkabılar da ise 100 YTL.’den 500 YTL.’ye kadar farklı fiyat seçeneklerinde modeller bulabiliyorsunuz. Beymen’de gömlekler 95-195 YTL. arasında. Kemerlerin fiyatı ise ortalama
  50-100 YTL.

  Sarar’da smokin fiyatları 500 YTL.-1500 YTL arasında değişiyor. Gömlekler 69-150 YTL. arasında. Ayakkabı fiyatları 75 YTL.’den başlıyor ve 189 YTL.’ye kadar uzanıyor. Kravatlar ise 59 -150 YTL. arasında. Bu sezon smokinlerde iddialı modeller sunan Faruk Saraç’ta damatlık fiyatları 1000-2000 YTL. arasında değişiyor. Gömlekler 95-245 YTL., papyon ve kuşak 150 YTL, ayakkabılar ise 350-500 YTL. arasında.


   
şık bir damatlık için fiyat analizleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. evlenecek olan erkekler için çok şık damatlıklar!

  evlenecek olan erkekler için çok şık damatlıklar!

  erkek çocuk damatlıkları çocuk damatlıkları erkek bebek damatlık
 2. Şık bir İş Kadını olmak için

  Şık bir İş Kadını olmak için

  şık iş kadını kıyafetleri şık iş kıyafetleri kadınları şik kiyafetleri kadını olmak Şık bir İş Kadını olmak için Ünlü modacılar kıyafetlerini tasarlarken, iş kadınlarını da unutmamışlar. Son zamanlarda moda da yeni bir akım başladı; ofis şıklığı.. Ünlü modacılar kıyafetlerini tasarlarken, iş...
 3. En Şık Damatlıklar

  En Şık Damatlıklar

  şık damatlıklar en şık damatlıklar en damatlık damatliklar istanbul damatliklar 2011 Melişlerim gelinlikler seçildi hazır peki o özel günde damadınız ne giyecek karar verdinizmi yok hala karar veremedik diyorsanız buyrun size birbirinden şık damatlıklar:tik:
 4. Çok şık damatlık modelleri 2012

  Çok şık damatlık modelleri 2012

  damatlık modelleri 2012 yeni sezon damatlık takım elbise modelleri 2012 Bizi ziyaret eden müstakbel damat adaylarına ve melek'lerimizin nişanlılarına 2012 damat modasından seçtiğimiz çok şık yeni sezon damatlık modellerini bu sayfamızda görücüye çıkartıyoruz arkadaşlar.
 5. Yatak üstü için şık bir dekor

  Yatak üstü için şık bir dekor

  Farklı duvar dekoraları Duvar dekorasyonu Yatak odasında kullanılan ve farklı duvar dekorasyonu meydana getiren bu yatak üstü duvar dekoru farklı görüntüsü ile dikakt çekiyor. Legoyu andıran bu dekoru farklı renklerde de tasarlamak mümkün.

Sayfayı Paylaş