1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

şık bir örgü etek

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: şık bir örgü etek

evet kıyafetle bütün ve şık durmuşda nasıl ve nerde giycez bu klımalı modeli mislimm:hhh:

şık bir örgü etek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok şık etekler

çok şık etekler

şık etekler kalem etek kombinleri Bu sezon çiçek desenleri çok moda. Özellikle elbise ve eteklerlerde sıkça rastlayacağımız çiçek desenleri, ilkbahar sezonunun ardından yaz sezonunda da trend olmaya devam edecek. Feminenliğin simgesi eteklerde bu olgu, şifon ve dantel gibi unsurlarla daha da vurgulanmış. Bayanların zarafetini orataya çıkararak daha şık görünmelerine yardımcı olan etekler,...
  2. Örgü etek sevenler için şık etek modelleri

Örgü etek sevenler için şık etek modelleri

örgü etek modelleri örgü etek çocuk modelleri çocuk çoçuk Örgüyü seven ve örgünün her türlüsünü giymeyi bilenler için üzerinizde çok şık duracak örgüden yapılmış, eteği severim ve giyerim diyenler için harika etek modelleri burada...
  3. Şık Etek kombinleri

Şık Etek kombinleri

uzun etek kombinleri Her kadının giyim tarzı farklıdır. Alt giyim olarak kimi etek, kimi pantolon, kimi ise jean'dan yana tercih yapar.Benim tarzım jean'dan yana.Ama ben genellikle salaş tarzı jeanları tercih ediyorum.Hem görünüm olarak şık duruyorlar hemde çok rahatlar:)Benim gibi rahatına düşkün bayanlara tavsiyemdir:ehi: Ülkemiz de kadınların bence % 50'si etek diğer % 50'side...
  4. Örgü etek bebek

Örgü etek bebek

örgü etek bebek, örgü etek bebek modelleri, örgü etek modelleri, örgü etek modelleri 2012, örgü etek örnekleri, örgü bebek etekleri, örgü bebek etek modelleri, örgü bebek etek, örgü bebek eteği modelleri, örgü bebek eteği Küçük cimcimenize örgüden etek mi yapmak istiyorsunuz. O halde cimcime prensesleri şirin mi şirin gösterecek örgü bebek eteklerini sunalım. Üstelik en son moda, 2012...

Sayfayı Paylaş