1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Şık görünme sanatını kolaylaştırır!

  Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Şık görünme sanatını kolaylaştırır! İyi bir izlenim bırakabilmek için hepimiz düzgünce ütülenmiş en iyi elbiselerimize güveniriz. Ancak elbiseleri ütülemek güçbir iş olabilir. İşte burada Philips'in yeni EasyCare ütüsü devreye girer. Ütü yapmayı çok daha kolay hale getirmek için ekstrageniş bir su haznesine, ekstra uzun kordona ve ekstra açık göstergelere sahiptir!!

  Hızlı ve kolay doldurulabilmesi için ekstra genişlikte su kapağı: Ekstra genişlikte su haznesi kapağı ile su doldurmak sadece saniyelerinizi alır ve suyu dökme riski de yoktur.

  Maksimum erişim için ekstra uzunlukta kordon: Ekstra uzun 3 rn'lik kordonla serbestçe hareket edebilir ve ütü masanızın her köşesine ulaşabilirsiniz.

  Ekstra netlikte su seviyesi göstergesi: Ekstra netlikteki su seviye göstergesi sayesinde, ütüleyeceğiniz son giysi için yetecek suyun kalıp kalmadığını bir bakıştaanlayabilirsiniz.

  Eşsiz Careeza™ altlık: Özel Philips Careeza™ taban her tür kumaş üzerinde kolayca kayar ve giysilerinizi mükemmel hale getirir.

  Sivri Uç: Altlığın sivri ön tarafı, ulaşılması zor yerlerin ütülenmesini çok daha kolay hale getirir.

  Damlamayı kesme sistemi: Düşük sıcaklıklarda buharlı ütüleme yaparken su sızmasını önleyerek kumaşta olabilecek lekelenmelere izin vermez.

  İki Kat Etkin Kireçlenme Sistemi: Dahili İki Kat Etkin Kireçlenme Sistemi, ütünüzde kireç oluşmasını engellemek için iki adımda çalışır. Öncelikle, kireçlenmeye karşı tabletler kirecin buhar kanallarını doldurmasını önler. İkinci olarak, Kireç-Ternizlerne fonksiyonu hala ütünün içinde bulunan tüm kireç parçacıklarını dışarıya atar.

  Önemli özellikler

  Buhar çıkışı : 35 gr./dak.
  Buhar çıkışı : 90 gr./dak.
  Dikey buhar çıkışı : 90 gr./dak.
  Damlamayı kesme
  Careeza taban
  İki kat etkin kireçlenme sistemi
  Kordon uzunluğu : 3 m.

  Teknik özellikler

  220-240V güç : 2200 W

  Standart özellikler

  Geniş, şeffaf 300ml su haznesi
  Püskürtme işlevi
  Kordon toplayıcı ve kordon tutacağı
  Dikey buhar çıkışı : 90, 90, 90
  Kireç önleme sistemi : İki Kat Etkin Kireçlenme Sisteminin parçası olarak
  360° dönebilen kordon
  Garanti Süresi 2 Yıl
   
Şık görünme sanatını kolaylaştırır! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. orucu neler kolaylaştırır?

  orucu neler kolaylaştırır?

  Peygamber SAS Efendimiz, Allah’ın verdiği kolaylıkları da bize bildiriyor. Onu birlikte okuyalım. Hâkim Müstedrek’inde kaydetmiş, Deylemî Enes RA’dan rivayet etmiş. Peygamber SAS Efendimiz buyuruyor ki: Diyor ki Peygamber Efendimiz bu hadis-i şerifinde: (Erbaun men feale hünne) “Dört şey vardır ki, kim bu dört şeyi yaparsa, (kaviye alâ siyâmihî) orucuna kuvvetli olur, oruç tutmaya bedeni...
 2. Daha Uzun Görünmenin İncelikleri

  Daha Uzun Görünmenin İncelikleri

  Sevgili Melişlerim boyunuz istediğiniz kadar uzun değilse dert etmeyin doğru giysiler seçerek boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz işte size bunun için ipuçları :tik: Tek renk kıyafetleri tercih edin Tepeden tırnağa tek renk giysiler başkaları tarafından 'uzun ve zayıf' algılanmanızı sağlar. Yatay çizgili kıyafetler giymeyin Dikey dikişlere sahip olan kıyafetleriya da beli kalın...
 3. Hangi yöntemler hamile kalmayı kolaylaştırır?

  Hangi yöntemler hamile kalmayı kolaylaştırır?

  Çocuk sahibi olmak harika bir deneyim. Bir çok kişi hiç bir çaba göstermeden hamile kalabilirken bir kısmıda gebeliği sağlayamıyor. Gebe kalamama nedenleri erkeğe ve kadına bağlı nedenlerden kaynaklanmaktadır. Ayrıca her ikisinden de kaynaklanabilir. Kadınlarda polikistik over yetmezliği,yumurtlama bozukluğu,kanallarda ve tüplerde tıkanma, hormon bozukluğu gibi nedenler gebe kalmayı...
 4. Güzel görünmenin sırları

  Güzel görünmenin sırları

  Güzel görünmenin sırları nelerdir kızlar acilen güzelleşmem lazım benim.
 5. Daha Genç Görünmenin Sırları

  Daha Genç Görünmenin Sırları

  bu konu genç görünmenin yollarına yer vermektedir. Şu an ki bulunduğunuz yaştan çok daha genç görünmek aslında elinizde... Bir takım ufak tefek ama etkili yöntemlerle daha genç görünmenin yollarını uygulayarak sizde daha genç görünecek ve kendinize olan özgüveniniz artacaktır. 1. İyi bir fondöten kullanın : Cildinize uygun bir kapatıcı kullanmanız, makyajınızın yüzünüzle bütünlüğünü...

Sayfayı Paylaş