Etiketler:
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Şık minietekler-şortlar-taytlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

şık şortlar sıkı tayt tayt fotoları foto taytlı fotolar .
    bunları giymek cesaret gerektirebilir

2. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok şık özellikle mini etekler

Şık minietekler-şortlar-taytlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni minietek modasi

yeni minietek modasi

mini etek modası yeni moda mini etekler etek moda etekler...
  2. Kısa Şortlar

Kısa Şortlar

Yazları rahatlıgı ve sıklıgıyla göz kamastıran kısa sortlar
  3. 80lerin modası taytlar

80lerin modası taytlar

80lerin modası 80ler kıyafetleri 30lu yaşlarda olanlar hatırlar 80li yıllarda taytlar çok modaydı... Son birkaç sezondur taytlar eski şaşalı günlerine geri döndü.... Kızlar taytları (leggings) hangi kıyafetlerle kullanabileceğiniz ile ilgili ipuçları :tik: Mini Etek Leggings ve etek çok dinamik bir ikili olabilir. Eğer mini etek giymekten çekinen biriyseniz, leggings ile beraber mini...
  4. Kot Şort Nasıl Giyilir?

Kot Şort Nasıl Giyilir?

Şort denince akla ne kadar yaz mevsimi gelse de artık şortlar her mevsim giyilebiliyor. Özellikle genç bayanlar kışlık giyimlerin de oldukça sık kullandıkları kot şortlarını kalın opak çoraplar ile giyiyorlar. Malum artık havalar ısınmaya başladı hatta benim bulunduğum bölgede birçok kişi kısa kollu kıyafetler giymeye bile başladı... Kot şort modellerini genç kızlar da görmeye başladım bile.....
  5. Rahat ve şık salaş kazak tayt kombinleri

Rahat ve şık salaş kazak tayt kombinleri

Her mevsim olduğu kadar kış ayları geldiğin de birçok bayanın giyim konusun da kurtarıcısı olan tayt modelleri, farklı şekillerle kombinlenerek hem günlük hem de özel günler de değişik şekiller de tercih edilerek kullanılıyor. Sizler için bu konumuz da kış aylarının vazgeçilmezi salaş kazak modelleri ve ona oldukça yakışan tayt kombinlerini paylaşıyorum. Salaş kazak modelleri adından da...

Sayfayı Paylaş