gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şık Sade Tırnak Desenleri

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tırnak desenleri tırnak deseni

Son yıllarda tırnak desenleri çok revaçta melekler :) Özellikle sade ve tek renk bir kıyafet giydiğinizde tırnaklarınıza uygulayabileceğiniz bu desenler tüm dikkatleri ellerinizde toplayacaktır. Profesyonel olarak bazı güzellik salonlarında uygulatabileceğiniz tırnak desenlerinden en sade olanları bir araya getirdik ve sizlerle paylaşıyoruz ...

[​IMG] [​IMG]

Şık Sade Tırnak Desenleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sade ve şık tasarımlar

sade ve şık tasarımlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sade ve şık modeller

Sade ve şık modeller

Artık abartılı giyimler eskide kaldı.Şimdi ki bayanlar sadelikten ve şıklıktan yana.Meleklerime birbirinden şık ve sade elbiseler sunmaktan zevk duyarım buyrunuz;:) sizce de öyle değiller mi?
  3. Sade ve şık gelinlikler

Sade ve şık gelinlikler

sade gelinlikler, şık gelinlikler, modelleri, 2011, trendleri ve dahası burada arkadaşlar. "Gelinliğim çok gösterişli olmasın, sade olsun ve bir o kadar da şık olsun" diyenler, işte size hem sade, hemde çok şık gelinlikler... Bakalım beğenecek misiniz Melek'ler:A
  4. 2013 tırnak desenleri modelleri desenli oje yapılışı

2013 tırnak desenleri modelleri desenli oje yapılışı

bu konu;desenli ojeler,2013 oje renkleri hakkında bilgiler vermektedir Yılın oje trendlerinden öne çıkan bu desenli oje çılgınlığı aynen devam ediyor. Sezonun gözde renkleri fon alınarak pek çok farklı desen ojelerde hayat buluyor.Tırnaklarına özen gösterenler oje çeşitlerini, ve ojelerle verebilecekleri desenleride iyi araştırırlar ve kendilerine de uygulamak isterler. 2013 oje...
  5. Tırnaklarımızda Hatta Takma Tırnaklarda  Bambaşka Desenler - Fikirleriniz ???

Tırnaklarımızda Hatta Takma Tırnaklarda Bambaşka Desenler - Fikirleriniz ???

Son zamanlarda tırnak süsleme konularına ilgi duymaya başladım. Ve bu konuda kendimi bayağı geliştirdim ama geliştirirken bir dolu gereksiz malzeme satın almış bulundum :( Siz bu hataya düşmeyin mesela Salon Express Nail Art setleri çok büyük bir hüsran oldu benim için. Ama belki Türkiye'deki ojelerle bu iş olmuyordur. Gerçi çok araştırdım ama özel bir oje olması gerektiği bilgisini...

Sayfayı Paylaş