1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113

Şık Tığ İşi Şal Modeli (resimli-anlatımlı)

Konu, 'Örgü Şal Modelleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tığ işi şal, şal modelleri, anlatımlı şal yapımı
    Sevgili melekler, artık bundan sonra sıcak havalar yavaş yavaş yerini önce yerini serin havalara sonra soğuk havalara bırakıp gidecek. Hazır henüz havalar ılıman giderken gelin serin günler için hem şık hem de işlevsel bir şal örelim. Tığ işi olarak vereceğimiz bu modeli zincir çekmeyi bilen herkeskolaylıkla örebilir. İşte şalımız ve nasıl örüleceği ile ilgili bilgiler...

< Konu Resmi..>

Şık Tığ İşi Şal Modeli (resimli-anlatımlı) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tığ işi şal modelleri

tığ işi şal modelleri

Tığ işi şal modelleri tığ işi şallar şal örnekleri şallar tığişi modelleri konusunda sizlere google amca aracılığı ile güzel örnekler getirdim. Yani pek sıcak tutacak cinsten görünmüyor olsada bu şal modelleri çok hoşlar özellikle gelinin kullandığından bi daha evlenirsem kullanacam :)
  2. Tığ işi şal modelleri...

Tığ işi şal modelleri...

tığ işi yazma modelleri tığ işi şal modelleri şal örnekleri örneği
  3. Tığ işi yazlık şal modelleri

Tığ işi yazlık şal modelleri

yazlık şal modelleri yazlık şal örnekleri tığ işi modelleri örnekleri modeli ve yapılışı Özellikle yaz akşamlarında omuzunuza almanız için çok şık tığ işi şal modelleri
  4. Çok Şık Tığ İşi Fular Modeli

Çok Şık Tığ İşi Fular Modeli

tığ işi fular modelleri tığ işi fular örnekleri çokşık örgü modelleri çok şık örgü kızlar nette gezerken gözüme çarptı...ben çok beğendim. eminim bu modeli sizde çok beğeneceksiniz.... başlıktada belirttiğim gibi tığ işi oldukça basit,gösterişli ve b okadar da güzel...
  5. Nako Şal Örgü Modelleri

Nako Şal Örgü Modelleri

Yıllardır örgü işini yapan bayanların gözdesi haline gelerek ip markası tercihlerin de başı çeken isimlerden biri olan nako, örgü modelleri ile beğeni kazanmaya devam ediyor. Sizler için bu yazım da nako ile örülen şal modelleri ile ilgili görsel örnekleri paylaşıyorum. Nako şal modelleri mevsim geçişlerin de ve serin havalar da ince kıyafetlerinizin üzerine alabileceğiniz bunun yanın da...

Sayfayı Paylaş