Şikayetçi olduğunuz firma varsa sesinizi duyurun!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Şikayetçi olduğunuz firma varsa sesinizi duyurun!
Arkadaşlar satın aldığınız ürünleri belirli bir süre sonunda kullanımınız sonucu eğer şikayetiniz varsa yada ürünle ilgili şikayetinizi daha fazla kitlelere duyurmak istiyorsanız işte şimdi size vereceğim linkteki sitede bunu yapabiliyorsunuz.

Benim şikayetim var ve bunu herkes duysun diyorsanız hakkınızı aramayı seviyor ve biliyorsanız site tam sizlik kızlar:)

ŞikayetVar adresinden uzun zamandır yayın yapan altın örümcek başarı ödüllü bir servis var. Çoğu firma (bilhassa büyük ve çok büyük firmalar) bu siteyi takip ediyo. İmajlarının zedelenmemesi uğruna her şikayeti dikkate alıyolar. Bu sitede şikayetinizi dile getiriyosunuz ve firma sorununuzu gerçekten çözmeye çalışıyo.

Firmaların burada dile getirilen şikayetleri çözüme kavuşturma grafikleri yine sayfada yayınlanmakta, yapılan her şikayetin çözülüp çözülmediği ayrı ayrı görülebiliyo.

Çok büyük rahatsızlık yaşamışsanız buraya şikayetini anlatıp başkalarının bu şikayeti görmesini sağlamakla aynı zamanda dolaylı olarak firmayı cezalandırmış da oluyosunuz. Gerçekten güzel bi servis..

canım bu site çok işime yarıyacak,bilgilendirme için gerçekten tşk

anaaaa siteye girdim,kardeşim buraya üyeymış ve bütün şikayetlerini okuyorum şu anda ne çok problemli bir kardeşim varmış meğersem

Geri