Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Silikon Saç Kaynağı Hakkında Tüm Bilgiler

  Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  silikon saç kaynağı silikon kaynak silikon kaynak nasıl yapılır ile ilgili bilgiler burada melekler. Daha önce ki konularımızda kısa saç kullanmaktan bıkıp kısa saç uzatmak için kaynak saç tercih edebileceğinizden uzun uzun bahsetmiştik melekler :) Kaynak saç çeşitleri içinde ilk kullanılanından bahsetmek istiyoruz şimdi sizlere, silikon saç kaynağı. Silikon saç kaynağı yapılırken kaynak saçlar canlı saça silikon ile tutturuluyor. Şimdi silikon saç kaynak nasıl yapılır ile ilgili tüm bilgileri makalemizde sizler için yayınlıyoruz :)

  < Konu Resmi..>
  Silikon kaynak dünyada ilk kaynak sisteminin başlangıcıdır. Yaklaşık 20 yıl kadar önce kullanılmaya başlanmıştır. Silikonun ısıtılarak canlı saça tutam şeklinde tutturulmasından ibarettir. Yarım milimetrelik canlı saç tutamlarına yine yarım milimetrelik kaynak saç tutamları araya silikon kaynak yapılarak tutturulur.


  Sıcak sudan ve fön çekerken ki sıcak havadan dolayı silikon erken yumuşadığı için silikon kaynak daha çabuk deforme olup, erken bozulur. Sıcak fönden dolayı ise saçlar birbirine karışır, ama daha ekonomik olduğundan tercih eden insanların sayısı da az değildir.
  Silikonlu saç kaynağını keratin saç kaynağından ayıran tek özellik saçları saçlara yapıştırırken kullanılan yapıştırıcının kalitesi daha sağlıklı olmakla beraber kullanılışında da hiç bir avantajlar sağlamaktadır.

  Silikon kaynak nasıl takılır?

  Silikon kaynak ufak 0,75 gr parçalar halinde saçlara yapıştırıcı kullanarak kitleme işlemidir silikonlu kaynak yaparken diplere oturtulmasına dikkat edilmesiyle beraber takılan saçların ince olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir her kaynakta olduğu gibi takılan saç kalitesi çok önemlidir.


   
Silikon Saç Kaynağı Hakkında Tüm Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Rize hakkında tüm bilgiler

  Rize hakkında tüm bilgiler

  rize çayı hakkında bilgi rizenin geçim kaynakları rize geçim kaynakları hakkında genel bilgiler İLİN ADININ KAYNAĞI : Rize'nin tarihi öncesi hakkında bilgilerimiz sınırlıdır. Yöreye hakim olan orman dokusu nedeniyle, Rize'nin tarih çağları ile ilgili bilgilere ışık tutacak arkeolojik bulgular da bu güne kadar ortaya çıkarılamamıştır. Rize'nin tarihi ancak komşu illerin ve bölgelerin...
 2. Venezuela Tarihi hakkında tüm bilgiler

  Venezuela Tarihi hakkında tüm bilgiler

  venezuella hakkında bilgi venezuella tarihi venezuela da yaşam venezuela hakkında bilgi yaşam Venezuela ile ilgili tüm bilgileri ve merak ettiklerinizi bu konunun içerisinde bulabilirsiniz arkadaşlar Venezuela 1498de Chistophes Colombus (Kristof Kolomp) tarafından keşfedilinceye kadar, ülke nüfusunu Carib yerlileri meydana getiriyordu. İspanyollar için Venezuelanın fethi, yerlilerin...
 3. Vajinismus hakkında tüm bilgiler

  Vajinismus hakkında tüm bilgiler

  KADINLARDA VAJİNİSMUSA YATKINLIK YAPAN NEDENLER Vajinismusdan (Cinsel İlişkiye Girememe) etkilenen kadınlar genellikle cinsel ilişkinin tehlikelerine inanan aileler ve kültürlerden gelmektedir. Ve özellikle evlilikden önce cinsellik değerlendirmesi olumsuz ve kötü gözle bakılır. Cinsellikle ilgili anlatılan olumsuz, kötü, tiksindirici öyküler ve deneyimler vajinusmusun gelişmesinde etkin rol...
 4. Sorularla Saç Boyama Hakkında Tüm Bilgiler

  Sorularla Saç Boyama Hakkında Tüm Bilgiler

  saç boyama saç boyatma saç boyama hakkında herşey Hayatının bir döneminde saçını boyamayan hemen hemen yok gibi melekler :) Oysa iş sadece boya yapmakla kalmıyor, sonrasında boyalı saça gerekli bakımı sağlamak lazım. Parlak ve sağlıklı saçlara sahip olmak için saçlarımızın bakımını da ihmal etmemeliyiz. Peki saç boyama hakkında neler biliyoruz ? Aşağıda ki soru-cevapları inceledikten sonra...
 5. İç anadolu bölgesinin su kaynakları hakkında bilgi

  İç anadolu bölgesinin su kaynakları hakkında bilgi

  Kızlar bana iç anadolu bölgesinin su kaynakları nelerdir sorusuna cevap olacak bilgiler gerekiyor. Bıktım bu veledin ödevinden :) Lütfen yardımcı olur musunuz tşk.

Sayfayı Paylaş