1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Silversion Kolye ve Küpe tasarımları

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

silversion, kolye, küpe, takı, modelleri, 2011 tasarımları burada arkadaşlar.

Zerafeti ve şıklığı bütünleştiren Silversion, 2011 yılında da yine mühteşem takılar tasarlamış Melek'lerim.

Silversion Kolye ve Küpe tasarımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tığ İşi Küpe Tasarımları

Tığ İşi Küpe Tasarımları

tığ işi küpeler
  2. Kolye Küpe Yapimi Resimli Anlatim

Kolye Küpe Yapimi Resimli Anlatim

künye yapımı SPİRAL ÖRGÜ KOLYE VE KÜPE Malzemeler: Kum boncuk Boru boncuk 0.20 mm misina Papağan Halka Küpe kancası yapılışı: KOLYE 1- misinanın ucunu düğümledikten sonra bir kum, bir boru olmak üzere 3 takım boncuk diziyoruz. 2- Sadece ilk taktığımız kum boncuktan misinanın gidiş yönüne göre tekrar misinayı geçiriyoruz 3- Misinaya 1 kum, 1 boru boncuk takıp, bir sonraki kum...
  3. Tuvalet Kağıdı Şeklinde Küpe ve Kolye

Tuvalet Kağıdı Şeklinde Küpe ve Kolye

Meleklerim son zamanlarda moda bir tuhaflaşmaya başladı. Özellikle küpeler sanki başkalaşıma uğradı :) Sigara izmariti şeklinde bile küpe yapıyorlar yani :) Bunun yanında fermuar şeklinde,kız-erkek şeklinde,düğme şeklinde küpeler de yapılıyor. Bunları çoğunuz görmüşsünüzdür fakat şimdi göstereceğim kolye ve küpeleri ben ilk defa gördüm ki bire çoğumuz ilk defa göreceğiz :D Çok ilginç küpelere...
  4. renkli kolye küpe setleri

renkli kolye küpe setleri

renkli takıların enerji verdiği inancındayım:) cıvıl cıvıl rengarenk kıyafetinize uygun ...yok bana yakışmaz yok alıyorum beğenip ama takmıyorum abartılı mı duruyor acaba? diye sorular sormaktan vazfeçin kendinize bir deneyin önemli olan sizin begenmeniz degil mi bakalım begenecek misiniz?...
  5. Sultan of Harem küpe tasarımları

Sultan of Harem küpe tasarımları

harem takı modelleri sultan of harem,sultan of harems, aksesuar, takı, takı modelleri, küpe modelleri burada arkadaşlar. Hepsi birbirinden şık ve hepside çok zarif ve iddialı olan Sultan of Harem küpe modellerini, sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'ler:)
Etiketler:

Sayfayı Paylaş