şimdi de ben bir şey soracam!!!!

ben affederdim ve de aldatıldım ama bana geri döndü şimdi beraberiz, bazen aklıma geliyor ama acaba hala aldatıyor mu diye

marionun bile 3 hakkı var coook seviyooosaaam o yalvarıyosa devam ederim acıkcası evli olsamda emek var işin icinde 3 hakkı değerlendiririm.

aaaay aman evlerden uzak etsin Allah .aldatmadım aldatılmadımda.Allah korusun yaaa.valla o an içinde olmadan böle bişiye cevap vermek zor olur.ama düşünemiyorum bile.

asla affetmem büyük konuşmak istemem ama bir hatanın ikincisi kesin olur bu benim şahsi fikrim
laf aramızda feciii kıskancım allah eşime sabır veriyo:D

insan içinde olmadn yaşamadn asla böle zor bir drm için yorm yapamıyo maalsf. affedrdm yada asla affetmezdm diyemyrm çnkü böle bi durumda insanın bana içnde blndgu şartlar çok önemli asla affetmzdm dien için bile. ha knşmalarmdan affedn gtsn anlaşlmasn sakn. ben böle bişey asla yaşmk istemzdm.allah düşmanınm başna vermsn böle bişey. aklma geldgnde bile kötü oluyrm. gelelm konumuza....
kadının içinde bulnduğu çevre,ekonmk koşllar,çocuklar ve en önemlisi eşine duyduğu aşk çok önemli faktörlerdir.baskıcı bi çevrede yetşen kadın aldtlsada erkeğn hakkı die düşneblr ki yanlştr.ekonmk özgrlüğü olmyan kadın erkğe bağmlı oldgnu düşndğü için ayrlmaz hatta ayrılamaz.ülkmzde de bunu bi çok örnğini görmktyz.çockları içn yuvasnı ykmyn ve b çok şeye göz yuman kadında bulnmakta ayrca... hem bunun örenklernide sıkça görmktyz ülkmzde maalsf...ve gelelm eşine aşkndan dolayı aldatlmayı affedenlere. bu tartışlr bi koudr buna asla yorum yapamam... tabi şöle bi soru gelr aklma o zmn...AŞK HER ŞEYİ AFFEDER Mİ?buda yne kişnin duydgu sewgye yaada sabr kapasitesne yada eşinin yaptgı hata snrasndaki tavrna bağlıdr.....
umarım aldatılmak hiç bi kadının yada erkeğin kaderi olmaz......
ben ne yapardm işte onu hiç blmyrm maalsf......

evli olunca bir çok sorumluluğun oluyor tabi çocuklar en başta bir de çalışmıyorsan yani ekonomik özgürlüğün elinde değilse belli bir süre sonra affediyorsun .Gerçi çok şükür öyle bir şey yaşamadım ama çok yakın bir tanıdığımın başında var böyle birşey sanırım evli olduğum için bende belli bir yere kadar affederdim ama bekar olsam tak sepeti koluna herkes kendi yoluna :)

Ben affederdim bekar yada evli her türlü affederdim yeter ki karşımdaki kişi yani sevdiğim adam pişman olsun affederdim ama bu bir kezliğine olursa affederdim bundan gayet eminim sevmek zor da silmek daha zor benim düşüncem bu walla tatlım

allaha sukurler olsunkı ne aldattım nede aldatıldım
ama aldatılsam kesınlıkle affetmem
cunku ben adama ruhumu bedenimi namusumu gururumu vermısın buda hıc kımsenın oyuncagı olamaz artık sevmıyorsa bosarım ama aldatmasına tahammul edemem

Geri