şimdi gelelim benim hamişlik belirtilerime:):)

7hafta olmuş hala yaşiyorum.bazı kadınlar sancıyla hamile kalırmiş,heralde bizde onlardanız.kanda cıktıysa korkma.birazdan paylaşacagım şeyleri bol bol okumaya caliş ve cok duaet,saglıklı hayırlı evlatlarımız olsn.
Canım bnm inşallah sağlıklı sıhatli salih evlatlar olurlar.Bu arada sen gördünm bebişinn kalp atışını??ne zaman atmaya başladı acaba?? Bi de ultrason neye göre esaplıyo acaba çok merak ediyorum valla:)

Bu arada kıslar size enteresan bişe söleyecem belirtilerle ilgili.Nerde okudumu hatırlamıyorum ama ,hamişin bi tanesi yazmıştı kendisinin gözü şişmiş komşusuda demiş ki,sen hamilesin.Hayır bunu neye dayanarak sölemiş bilmem ama ben de okurken ALLAH ALLAH deyip gülmştüm.2 gündr de benm sağ gözüm şişmişti:Dşuan geçti ama gözümde şişlik vardı yani:D:D

sheker shey .beta hcg kaç çıkmıştı senin?

bu arada tebrik ediyorum.Rbbim hayırlı eylesin inşallah.

Canım bir çok arkadaşın işine yarayacak bilgiler vermişssin Allah sağ salim kucağınada almayı nasip etsin:)

Canım bir çok arkadaşın işine yarayacak bilgiler vermişssin Allah sağ salim kucağınada almayı nasip etsin:)
Valla bitanem bu ay hissetmiştim elhamdülillah ve hep bugünü bekledim.Meleklerime yazıcam hele ben o pozitifi göreyim diye:):)hamd olsun RABBİM de unuttrmadı bana yaşadıklarımı.Mevlam isteyen herkese yaşatsın inşallah.Kimseye aratamasın bebişini.AMİNNN

şekerim varya sen hamileyim dediğinde aklıma ilk gelen geçen hafta yaptığın temizlik oldu.Bana yazmıştın hani hatırlarsan.Bu kız akşama kadar temizlik yapmıştı.deli kız dedim.Ama gel gör bende her temizlikte evin heryerini kaldırıyorum.Rabbim korur inşallah.Birşey varsa tabi.

Evet bitanem geçen hafta annemlr geldi mersinden,o zaman yapmıştım temzliği.Halı falan yıkadım baya bi yorulmuştum.Ama şuan hemen yoruluyorum şimdi ev temizlemeye çalşıyorum ama bi oda süpürüp oturuyom şikayet olmasın Rabbime ama hemen nefes nefese kalıyorum:)Bu arada o gün kova falan kaldırdım su dolu kova ama RABBİM korumuş demek bebeğimi.Şimdi ağır kaldırmıyorum bi elektirk süprgesi o kadar.ALLAH büyük cnm hiç korkma,ben RABBİME emanet ettim bebeğimi.Rabbim sana da nasip etsin,ettiyse korusun bebeğini inşalah tatlm...

aman canım kuzuna ve kendine dikkat et.Annenlere söyledin mi?En son söylememiştin kan testi belli olmadı diye?Birde herkes hamilelik belirtilerini merak ediyor ama eşin nasıl tepki verdi özel değilse paylaşsana bizim ile.

Geri