şimdi kaynanamla barıştık mı?

Gül Hanım

Yeni Üye
Üye
şimdi kaynanamla barıştık mı?
merhaba kızlar nasılsınız

Dün kaynanamlar etlilerle teyzemin oğlu askere gitcekti oraya gittiler tabi bize davet yok olmasın daha iyi derken bizde kendi annmelere memlekete gittik
evet saat 12 de ordaydık bira zdurdur eşimle gölhisara gittik ordan döndük telefon telefon arkasına illa sizde gelin diye aradılar tabi ben kaynana var diye gitmrk istemedim ama sonuç ta gittik tabi teyzeleri benim kocaya annesinin elini öptürdüler sarıldılar tabi ben hiç oralı olmadım içeri dışarı girdim çıktım eeeeee sonuç noldu şimdi barışmak istemiyom bana ne :dil::dil: ben gitmem de ekmeğini de yemem:ang:

Ahh ahh birtane arkadasım var sende aynen o durumdasın oda kaynana ile yıldızları asla barısmadı ve barısacak gibi değil...
Canım kayın validenle neden kustunuz bilmiyorum ama su uc gunluk dunyada ne kdar taktıgını belli edersen okdar uzerine geliyorlar.. ahh ahhh canım ben wala herşeyi saldım kimse umurumda değil ben onları duymadıgım zamanlar onşlar dahada kuduruyor vee direnmekten vazgeçiyorlar hiç umursama ama küsmede cunku müslümana küsmek yakısmaz kusme ama mesafeni koy...

canım mesele benim suçum yokken oğlunla atıştı geldi bana yedin içtin zıkkım olsun dedei yani bn yine küs değilim sadece kırgınım 4 aya yakındırda gitmiyodum yine gitmeyi düşünmüyom dedin gibi mesafe koycam zaten artık eski ben değilim

Seni anliyorum,barismis gibi yap fakat barisma.Kus durmak inanki iyi degil,fakat mesafeli ol.Eninde sonun, ne yaparsan yap degistiremeyecegin gercekler var canim,kaynananin esinin annesi,cocugunun da babannesi oldugu gercegi.Bende ayni durumdayim,kus degiliz fakat mesafeliyim artik.Keske bastan bu mesafeyi koysaydim,kirilirlar,uzulurler diye dusunmeseydim,dusune dusune bu hale geldim.Barismadim cunku barisamam icimden gelmiyor yinede barismis gibi davraniyorum.

ay bencede hayatım ben olsam elini bile öpmem biraz ağıalarından çıkan lafa dikkat etsinler canım dediğin gibi bayramda gider gelirsin yüz verme astarını isterler sonra.hatalarını anlasınlar caım

evet canım zaten yüzvermeyi hiç düşünmüğyorum artık hersey bitti bayramdan bayrama bide kaynın 14 ocakta askere gitcek bi de o zaman giderim gecirmeye tamam

Geri