Simple su bazlı nemlendici yorum yapabilir misiniz?

• Konbuyu başlatan Beril712
  • Başlangıç tarihi
B

Beril712

Forum Okuru
Simple su bazlı nemlendici yorum yapabilir misiniz?

Simple su bazlı nemlendici yorum melek kadınlar kulübü simple su bazlı nemlendici yorum forum'da.​

Nemlendirici krem olarak simple su bazlı nemlendici hakkında yorum yapabilir misiniz arkadaşlar. Cildim çok hassas olduğu için öyle her kremi kullanamıyorum o yüzden bu kremi sormak istedim. Krem hakkında güzel yorumlar gördüm ve sizlere de danışmak istedim. Yağlı bir cildim var kremi kullanmam uygun olur mu yağlı ciltli arkadaslara sormak istiyorum ve tabii simple su bazlı nemlendici kullanan arkadaşlara.

0280038_su-bazli-nemlendirici-125-ml.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Cilt bakım ürünlerinde mutlaka cildinize uygun ise tercih etmenizi öneririm. Ama dediğiniz gibi aslında simple su bazlı nemlendici yorum yapanlar oldukça iyi bahsetmiş bu kremden. Özellikle yağlı ciltli olanlar için kolayca emilen ve akneye sebep olmayan aksine önleyen bir krem denmiş. Akneden şikayet eden bir cilt yapınız varsa bu kremi denemeniz tavsiye ediliyor. Yağlı cilt bakımı için eğer doğru cilt bakımı yapar ve doğru ürün tercihi yaparsanız cildiniz daha güzel olacaktır.

"Simple su bazlı nemlendici yorum"​

İndirime girdiğinde almanızı tavsiye ederim Gratis Watsons mağazalarından ya da online olarak Trendyol sık sık indirim yapıyor mutlaka takip edin. Ben beğendiğim ürünleri favorilerime ekliyorum indirime girince haber geliyor siz de bu şekilde yalabilirsiniz. Simple su bazlı nemlendici gibi yağlı ciltler icin bakım önerileri yazımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki linkte "yağlı ciltler için bakım önerileri" konulu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri