1. PeLiNiM

  PeLiNiM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.401
  Beğenilen Mesajlar:
  58
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ANTALYA

  Sınava Girecek Bütün Öğrencilerimize Başarılar Diliyoruz

  Konu, 'Egitim' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

  rüyada sınava girmek rüyada matematik sınavına girmek sıraya sınav sonucunu görmek
  Sevgili Öğrencilerimiz,
  İşte beklediğiniz gün geldi. Son yıllarınızı yoğun bir şekilde bu sınava girmek üzere hazırlandınız. Eğlencenizden, oyunlarınızdan, arkadaşlık ilişkilerinizden fedakarlık yaparak derslerinize zaman ayırdınız. Sayısız test çözüp binlerce soruya cevap verdiniz; onlarca deneme sınavına katıldınız. Bu yoğun çalışma dönemini sabırla geçirerek başarılı olmayı hak ettiniz.
  Bazen; anneleriniz, babalarınız, öğretmenleriniz çalışmalarınızı yeterli görmese de siz elinizden geleni yaptığınız. Bu nedenle artık diyebiliriz ki sınava hazırsınız. Bu kadar çabadan ve emekten sonra sınav günü herhangi bir paniğe gerek yok. Biraz heyecan duysanız da soruları çözmeye başladıktan sonra göreceksiniz ki tıpkı dershanenin deneme sınavını yapıyor gibi rahatlayacaksınız.
  Sınav sırasında sakin ve rahat olabilmeniz ise size daha sağlıklı ve düşünme gücü verecek ve başarınızı artıracaksınız. Çünkü bedeniniz de ruhunuz da beyniniz de bu sınava odaklanmıştı. Hiç merak etmeyin; psikolojik olarak bütün vücudunuz kendini bu sınava göre ayarlayacak ve daha dikkatli olmayı sağlayacaktır. Diyebiliriz ki bu yılın en iyi sınav sonucunu SBS’de alacaksınız.
  Sınava girmeden önce sınava gireceğiniz okula giderek hangi salonda sınava gireceğinizi görün. Hatta oturacağınız sıraya bile oturabilirsiniz.
  Bütün sınav evraklarınızı bir gün önceden hazırlayıp sınav saatini bekleyin. Sınava gireceğiniz okula sabah çok erken gitmeyin ama geç kalarak panik yaşamayın. Sınava g,derken yanınıza şunları almayı unutmayın:
  Sınav evraklarınız;

  Yönetmeliklere uygun düşecek düzgün ve havanın durumuna göre rahat bir kıyafet giyin. Okul müdürünüz tarafından onaylı, fotoğraflı sınav giriş belgesi
  Nüfus cüzdanı
  Yumuşak uçlu 2-3 kurşun kalem (Optik kağıdını doldururken ince uçlu kalem kullanmayın)
  Yumuşak ve iz bırakmayan silgi (Geometri soruları için küp, prizma, silindir ve koni şeklinde silgiler de alabilirsiniz)
  Kalemtıraş
  Kağıt mendil ve serinlemek için ıslak mendil
  Küçük boy pet şişe su
  Not:
  1- Sınavın bitiminden bir saat sonra sınava girdiğiniz okuldan kitapçığınızı alabilirsiniz.
  2-
  3- Sınav sonuçları 8 Temmuz 2010 tarihinde açıklanacak


   
 2. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113
  Benim oğlumda yarın sbs sınavına girecek öğrenciler arasında umarım kimsenin emeği boşa gitmez anne baba olarak onlardan çok daha heyecanla bekliyoruz sonuçta onların geleceğini etkileyen bir sınav bu.tüm sınava girecek olan öğrencilere başarılar diliyorum.
   
Sınava Girecek Bütün Öğrencilerimize Başarılar Diliyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ebru Gündeş - Hayatta Başarılar Diliyorum

  Ebru Gündeş - Hayatta Başarılar Diliyorum

  Bir hikaye daha bitti bitiyor Göz göre göre kaçıp gidiyor elden Ne hazindir hayat eksiliyor sabrederken Git gide imkansızlaşıyor Tende vakit geç, canda erken Her insan diyerine benziyor kaybederken Acı günler var önümüzde Kurudu yaşlar gözümüz de Duramadık ki sözümüzde Tarih tekrar ediyor Hayatta başarılar diliyorum Hayatta başarılar diliyorum Laf olsun diye değil samimiyim İyiliğini...
 2. Sınava girecek öğrencilere uyarı ve öneriler

  Sınava girecek öğrencilere uyarı ve öneriler

  Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Günseli Oral, sınava girerken bir miktar kaygının iyi olduğunu, ancak bu kaygının panik yaratmayacak düzeyde kalması gerektiğini belirterek, aşırı kaygının, hafıza merkezini geçici olarak felç edebildiği bildirildi. 1. Akdeniz Eğitim Fuarında, anne ve babalar ile öğrencilere sınav kaygısı ve kaygıyla başa çıkma yöntemlerini anlatan Doç. Dr. Oral,...
 3. İkisinede meslek hayatlarında başarılar diliyorum... hahaha

  İkisinede meslek hayatlarında başarılar diliyorum... hahaha

  Resmen koptum yaaa meleklerim.. Sizlerde okuyunca bana hak vereceksiniz... Buyrun iştee beni koparann konuşma metni... :piha::piha::piha: :piha::piha: :piha: 5 yaşındaki yeğenime babası soruyor: 'Büyüyünce ne olacaksın kızım?' 'Asena olacağım babacım; sen ne olacaksın?' Babası gayet sakin cevap veriyor: 'Katil' İkisine de meslek hayatlarında başarılar.
 4. Öğrencilerden Aynı Başarıyı Beklemek...

  Öğrencilerden Aynı Başarıyı Beklemek...

  Eğitimciler için çok derin anlamı olan bir hayvan öyküsü anlatılır. Bu öyküyü dinlerken bazıları sadece gülüyor ancak bu öyküden alması gereken dersi almıyor. - Tavşan, kuş, balık, sincap, ördek ve öteki hayvanlar bir okul kurmaya karar verirler. Her biri, bir öğretim programı hazırlamaya başlar. Kuş uçmanın, balık yüzmenin, sincap ağaca tırmanmanın ve öteki hayvanlarda kendi özelliklerinin...
 5. 2013 Yılında LYS Sınavına Girecek Öğrencilere Müjde!

  2013 Yılında LYS Sınavına Girecek Öğrencilere Müjde!

  2013 lys sınavı 2013 lys sınav bilgileri 2013 lys sınavına girecek öğrenciler Lise son sınıfta okuyan ve lys sınavına girecek olan öğrencileri ve velileri sevindirecek bir haber geldi! Buna göre sınava girecek öğrenciler 45 günü aşmamak şartı ve velilelirin bilgisi dahilinde okula gitmeden sınava hazırlanma şansını elde edebilecekler. Milli eğitim bakanlığından yapılan açıklamanın detay...

Sayfayı Paylaş