sinemaki gercekten işe yarıyo mu ? :(

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
sinemaki gercekten işe yarıyo mu ? :(
kızlar gercekten işe yarıyomu acıl cevap lütfenn :(

Sayın misafirimiz,
Sinameki bağırsakları çalıştırıcı özelliği nedeniyle peklik sorunu çekenlerin sıklıkla başvurdukları bir bitkidir.Yalnız sürekli kullanımda alışkanlık yaptığı ve bırakıldığı takdirde eski şikayetlere geri dönüldüğü konusunda etrafımda örnekler mevcuttur.Bununla birlikte forumumuzda bulunan Sinameki ve Sinamekinin Faydaları adlı konumuzu incelemenizi tavsiye ederiz...:)

kızlar gercekten işe yarıyomu acıl cevap lütfenn :(
1-2 gün kullanmanın çok zararı olmaz,en azından sıkıntın biraz hafifler,Ancak sürekli kabızlık sorunu çekiyorsan beslenme alışkanlığını değiştirerek bu sıkıntıdan kurtulabilirsin;mesela çok fazla ekmek tüketmek kabızlık yapar,bol su içmek çok faydalıdır,sürekli katı gıdalar yemek de kabızlığa davetiye çıkartır,ben de bundan birkaç sene önce kabızlık nedeniyle sıkıntılı günler geçirdim ama bu saydıklarıma dikkat ederek bu dertten kurtuldum,Ayrıca sana bir tavsiyem de şu olacak,günde 2-3 tane kuru kayısı tüketebilirsin ve yine 1 adet kuru inciri yatmadan önce yarım bardak suya koyup,sabah uyandığında da hem suyunu içip hem de içindeki inciri yersen de bu sıkıntıdan rahatlıkla kurtulursun..

Beni kokusu bile etkiliyor annem sürekli kullanıyor ve faydasını defalarca kere gördü... Bunun yanı sıra kaynarkenki o kokusu bile beni telef etmeye yetiyor... hahaha

Geri