Sinemaki Kürü İle Hızlı Saç Uzatma

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Sinemaki Kürü İle Hızlı Saç Uzatma
hızlı saç uzatma maskesi
bitkisel saç uzatma
kısa sürede saç uzatma

Saçlarınızı kısa sürede hızlı bir şekil de uzatmak için tamamen bitkisel yöntem arayanlara özel sinemaki kürü ile hazırlanan ve saçlarınızı hızla uzatan formülle birlikte malzemeleri sizler için paylaşıyoruz.

parlak_saclar-78.jpg

SİNAMEKİ KÜRÜ:

1 tutam sinameki 1 çay bardağı suda kaynatılacak.
5-10 dakika demlenecek.
Süzülüp ılıdıktan sonra içine bir kapak tatlı badem yağı + bir bemiks ampul koyulacak.
Saç diplerine masaj yapılarak sürülecek.
4-5 saate yakın bekletip yıkanacak. Poşet, sıcak havlu vs. sararsanız daha etkili olur.
Kuru saçlar için bu formüle menekşe yağı ve hint yağıda ekleyin.

Bu kür 8 hafta boyunca haftada 1 defa yapılacak. Sonra 2 hafta ara verilecek.

Tabi bu tür bakımları doğru zamanda uygulamak daha olumlu sonuçlar elde etmemizi sağlayacak.

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba! :)
Bu kürden bahsetmeden önce siZe önce çam terebentin ve yılan yağından bahsetmek istiyorum.
2011 -2013 yılları arasında polis okulunda olduğumdan (polis okullarında kural olarak saçlar kulak hiZasında kesilir) saçlarım kısacıktı. Ben de dahil olmak üzere devrenin kızlarının coğu cam terebentin ve yılan yağını sampuanşarımıza katarak kullanmıştık. Sonuç? Öyle inanılmaz derecede uzattığından bahsedemem ama sağlıklı bir görünüm kaZandırmıştı. Tavsiye eder miyim? Evet edebilirim ama bu iki yağdan çok fazla beklentiniz olmasın uzatma anlamında.

Diğer konuya gelirsek bemiks ampul+sinameki otu+badem yağı.
İşte bu mükemmel bir karışım! Kendime yalnıZca birkez uygulamış olduğumdan uzattığını göremesem de bir arkadasım bunu üç ay uygulayıp saçlarının beline inmesini sağladı.
Normalde inanılmaz gibi göZükse de eğer vucudunz bunu kabul ediyorsa saçlarınız gerçekten uzuyor! :)
Hatta arkadasıma ne güzel saç keşke benim olsa diye takılıp duruyorum. Kızın saçına bişey olmasa bari. O kadar güzel kiii!!! :)
Bana gelince,
Şu an kürü yapışımın ikinci günü ve saçlarım gerçekten daha yumuşak ve canlı görünüyorlar.
Dökülme de hiç olmadı..
Bence gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniZ.
Faydalı olup olmaması siZinle alakalı..
(Not ben içine hakiki Zeytin yağı ve bepanten iğnesi de koydum ikisi de cok faydalı oluyor. Birde uyguladıktan sonra saçımı strecleyip iki saat kadar beklettim.)

Umarım herkeste işe yarar.
Mutlu günler. :))

Geri