Sinirli erkeği nasıl sakinleştiririz ?? :)

aman arkadaşım sakın derim ben, sevgi falan evlilikte çok farklı, şimdiden bunu yapan evlendiğinizde neler yapar, göre göre evlenilmez bence, hayat kendi hayatınız ama nişanlıyken el kaldırıyorsa evliyken o el iner sizde pişmanlığınızla kalırsınız.

Valla kızlar sevgilim sinirlendikçe ben dahada sinirleniyorum bu sefer ben bağırdıkça o bağırıyo en sonunda gitmek istiyorum eve diyince yumuşuyo öyleeee hep onlara taviz veriyoruz yeter haketmiyolarrr

Bende isim vermeden , Benim esim cok sinirli bagze seyleri yalnis anliyor dinamit Gibi patliyor. Agzina Gelen hakaretler cok yürek acisi is hayati cok Stressli o yorgunluk odan sonra kendi siniri bagzen melek Gibi ama bagzen Benim bi hareketim Ona Ters geliyor diye agzina geleni söyler hamiliyem sinirden beni merviden de atar diye cümle kulandi agzi cok Bozuk ve kirici oluYor Benim Kalbim Artik Alisdi diye Birsey demiyorum aYrilmakla tehtid ediyor herzaman napcam bilemiyorum üstelik Yeni evliyiz ve olmayan problemler geldi basima Onun eski hayatindan dolaYi baskasi olsa birakir biliyorum o soruna yükleezdi siz nediYorsunuz.

Bende severek evlendim evleneli bir sene oldu eşim uzmancavus ve çok asabi sinirli aniden parlıyor bende sinirliyim alttan alamiyorum ilk zamanlar çok iyiydi sonraları herşeye sinirlenir oldu ve sinirlenince koluma yumruk vuruyor saçını cekiyor benimde çok zoruna gidiyor aniden sinirine sahip çıkamıyor.geride hic bisey olmamış gibi sarılır özür diler öper ama benim zoruna gittikten sonra anlami kalmıyor siniri geçince her lafı sayıyorum bende ona vuruyorum gülüyor aceba neden böyle.o sinirlenince susmammi gerekli benmi hataliyim ki.bide ayridan son zamanlar telefonuna kilit koyuyor arada karistiriyorum telini bisey bulamıyorum geri şifresini değiştiriyor telefon kilidini acaba benim aldatiyor supheleniyorum.bide yanımda çaktırmadan kızlara bakıyor.. benide çok kıskanıyor anlam veremiyorum :(

benim eşim de çok sinirli bir insan. iyice kabarıp kızdığı anlarda bu söz edilen taktikleri uyguluyorum fakat o, o anda beni görmüyorda duymuyor da. bu duruma da bi öneriniz olursa mutlu olacam. Teşekkürler

Ben eşimle bir bucuk yillik evliyiz sehir disinda calisiyo bitane oglumuz var 6 aylik onunla alakali durumlarda merak etmiyo ediyorsa bile hic söylemiyo noldu iiyi mi nasil oldu diye falan dışarıda calistigi icin özlüyorum konusmak istiyorum ama erteliyo ben arayip konusalim dedigimde de isim var deyip erteliyo surekli tartışıyoruz zaten ailesine asla toz kondurmuyo annesi benden önemli halde hic onemsemiyo beni annesi bi yanlis yapsa bende kirilsam ne var bunda kirilacak cocuklasma diyo ama annesi kirilinca agzina geleni soyluyo ne yapmaliyim :(

Aynen konuş mayinca hiç olmuyor. Karşında solemedik birakmio en iyisi sende konuş içindekileri dok sonra barisio nasilsa

Eşim beni dövdü ben sikaytci oldum sonra vazgectim ama artık beni istemiyor ayrılalım diyor ve 3 Tae çocuğumuz var

Geri