Sinoz leke giderici krem kullananlar var mı?

• Konbuyu başlatan Sinozzz
  • Başlangıç tarihi
S

Sinozzz

Forum Okuru
Sinoz leke giderici krem kullananlar var mı?

Sinoz yorumlar melek kadınlar kulübü sinoz leke kremi forum'da.​

Sinoz krem sürekli reklamlarda görüyorum kullananlar var mı gercekten çok merak ediyorum. Sinoz yorumlara baktım memnun gibi millet ama bende de cildimde lekeler var sinoz leke kremi nasıl kullanan varsa önerir misiniz ne dersiniz ürün hakkında? Yoruma bekliyorum hanımlar. Sinoz sürekli reklamlarda bu kadar etkili mi merak ettim

Merhabalar
Sinoz kremi hakkında bazı kişiler olumlu bazı kişiler olumsuz yorumlar yapmışlar tabii ki her kişinin bünyesi ve tedaviye yanıt verme süresi farklı olduğu gibi ürünü kullanmadan bilemezsiniz. Çoğu zaman cildimiz gerek hava koşullarından gerekse makyaj yapmaktan cr-x gerekli temizliğin yapılmamasından kaynaklı cildimizde lekeler oluşabilir tabii Güneş de bunun en büyük faktörüdür. Sinoz marka yerli bir marka içerisinde kimyasalların olmadığından söz edilmiş leke giderici kısmı ise uzun ve düzenli kullanımda belki faydasını görebilirsiniz sinoz yurt dışına da ihraç edilen bir ürün bence bir deneyin derim ama cildimizde önemli problemler varsa bir cilt uzmanı görünmeyi ihmal etmeyin.

Leke gidermek için maske tarifini hemen aşağıdan size vermek istiyorum. Belki evde demek istersiniz. "Leke giderici maske" nasıl yapılır malzemeleri nelerdir ve işe yarar mı hemen aşağıdaki linkte.

Geri